0 Shares 4764 Views

PokerList: Poker aplikácia, ktorá ti zjednoduší život

dec 18, 2017
0 4765

POKERLIST je šikovná appka pre všetkých pokrových nadšencov! Mať po ruke informácie o pokrovom dianí vo svojom okolí je pre pokrového hráča nevyhnutnosťou. Pokerlist je ideálny pomocník, ktorý ti poskytne aktuálny prehľad zo sveta pokru na cestách, či už doma, alebo v zahraničí.


Buď vždy v obraze!

Pokerlist aplikácia ti prináša kompletný a aktuálny prehľad o hraných turnajoch a cashovkách. Nájdeš tu informácie o jednotlivých pokrových kluboch v danej lokalite. Už nemusíš googliť, pretože vstavaná navigácia v aplikácii ťa pohodlne navedie na adresu tvojho obľúbeného klubu.

Jediným kliknutím sa dozvieš aj o pripravovaných pokrových festivaloch až v 11 krajinách. Zoznam aktuálne hraných cash game s pravidelne aktualizovanými stolmi.  V každej kategórii je k dispozícii možnosť špecifického filtrovania a nastavenia pripomienky pri spustení tvojho obľúbeného stolu.

Zjednoduš si prístup k informáciám.

Už nebudeš musieť prezerať každý deň stránky všetkých klubov. S Pokerlist appkou nájdeš všetky informácie prehľadne na jednom mieste. 

V sekcií NEWS nájdeš najnovšie články, rozhovory a zaujímavosti zo sveta pokru z najčítanejších pokrových portálov a Allin1 blogu.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť z obchodu podľa tvojho zariadenia. Dostupnosť je ako pre Android, tak aj pre Apple telefóny. Stiahni si túto šikovnú appku ešte dnes a objavuj nové možnosti vo svete pokru.

Aplikácia Pokerlist je pre všetkých užívateľov k stiahnutiu zadarmo! Oficiálna stránka: www.pokerlist.com

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.