0 Shares 9134 Views

DPF 2018: Dublin plný pokrovej akcie a Dealers4Dealers!

jan 09, 2018
0 9135

DUBLIN POKER FESTIVAL 2018 sa uskutoční od 26. januára do 4. februára v Bonnington hoteli. Hlavná budova hotela je stará viac ako 200 rokov a spája architektonický šarm s moderným komfortom. Už 5.ročník tohto festivalu so sebou prináša aj známy ACOP (Amateur Championship of Poker) a EURÓPSKY DEEPSTACK. Toto spojenie garantuje 10 dní pokrovej akcie na skvelom dublinskom festivale!


DPF je obľúbený pre svoje nízke buy-iny a veľkú pokrovú účasť z celého Írska! ACOP Main Event Day 1A s buyinom €200 + €30 štartuje už tento piatok! European Deepstack Main Event – Day 1 s  buyinom €500 + €70 je pripravený na 1. Februára a High Roller  €900 + €100  na sobotu 3. Februára. Kompletný zoznam turnajov nájdeš na: Dublinpokerfestival.com

Dealers4Dealers v akcii

Dealers4Dealers je prvá nezávislá online databáza pre kasíno a poker freelancerov na svete. S D4D má každý vášnivý a talentovaný poker dealer šancu splniť si svoj sen freelancera. Úspešný projekt vytvorený dealermi pre dealerov získava festival za festivalom a výnimkou nie je ani DPF 2018!

Už o týždeň sa predstaví viac ako 60 freelancerov z D4D databázy na pokrových stoloch v Dubline. DPF je prvým festivalom pod záštitou Dealers4Dealers v novom roku, a práve preto som sa rozhodla ho urobiť pre dealerov ešte o niečo zaujímavejším! D4D odmení dealerov 3 zaujímavými trofejami a vecnými cenami v kategórii TOP DEALER, HARD WORKER AWARD a STAR FREELANCE AWARD. Tešíme sa na všetkých freelancerov a vidíme sa v Dubline už tento piatok!

Si dealer a chcel by si byť Casino & Poker freelancer? Zisti viac o projekte DEALERS4DEALERS.

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.