0 Shares 2644 Views

Vamos Poker Tour: Ďalšia zastávka v Bukurešti a opäť Bratislava!

jan 12, 2023
0 2645

Vamos Poker Tour (VPT)  po úspešnej premiere v bratislavskom Card kasíne zavíta do Bukurešti! Najväčší slovenský poker room privítal Vamos Poker Tour (VPT) s celkovou garanciou €400.000 v Septembri 2022. Vo Februári 2023 sa španielský festival presúva do hlavného mesta Rumunska a do poker roomu v centre Bukurešti. VPT však čoskoro zavíta opäť aj do Bratislavy, a to už  v Apríli!


Jednou zo zvláštností pokru v Rumunsku je, že turnaje sa zvyčajne konajú v pokrových herniach, nie v kasínach, pretože v tejto krajine sú úplne legálne, pokiaľ im rumunská vláda oficiálne udelí licenciu.

Poker Room je nepochybne centrom pokru v hlavnom meste Rumunska a najväčšou pokrovou herňou v celej krajine. Je oficiálnym partnerom značiek, ako sú PokerStars (Road to PSPC) alebo 888Poker. Poker Room Bukurešť má viac ako 20 pokrových stolov, 24-hodinovú prevádzku a vlastnú reštauráciu. Pokroví hráči sa môžu už od 6.februára tešiť na VPT Main Event s €100.000 garanciou za €300 buy-in, High Roller, alebo obľúbený Mystery Bounty event. Na programe je aj množstvo kvalifikácií s minimálnou garanciou 50 tiketov do VPT Main eventu!

Vravia, že Bukurešt ma milo prekvapí, pretože je to skvelé mesto, ktoré je bohaté aj výbornú gastronómiu a nočný život. Vamos Poker Tour v Bukurešti si rozhodne nenechám újsť a svoje dojmy z tejto tour Vám prinesiem v ďaľšom článku. Ak by si aj ty rád vycestoval so mnou do Bukurešti, kontaktuj ma na info@allin1.sk, alebo mi pre viac informácií napíš správu TU!

Player of the Festival ranking

Každý VPT festival, ktorý sa uskutočný v roku 2023 bude odmeňovať tzv. najlepšieho hráča  “Player of the Festival (PoF)” na jednotlivých VPT festivaloch.

Vamos Poker Tour si váži svojich hráčov, a preto ich chce odmeňovať!  “PoF”, alebo “Player of the Festival” ranking odmení najlepšieho hráča na každom VPT festivale v roku 2023! Z Bukurešti si budete môcť odniesť za hranie aj balíček v hodnote €1000 na nadchádzajúci festival VPT Bratislava, ktorý sa uskutočnýv Apríli. Balíček bude obsahovať 7 nocí v 4* hoteli pre 2 osoby s raňajkami, VIP transfer z viedenského letiska, €300 vstup do VPT Main eventu. Najlepší hráč festivalu si odnesie domov aj krásnu trofej, ktorá mu bude pripomínať tieto úspechy!

Viac informácií o VPT Bukurešt 2023 môžete nájsť na oficiálnych stránkach www.vamospokertour.com, alebo sociálnych sieťach  Twitter, Instagram

VPT Bratislava s €350.000 GTD!

Španielsky Vamos Poker Tour sa po verím,že úspešnej zastávke v Bukurešti opäť vráti za brány Card Casina Bratislava (24. – 30. 4. 2023)! Druhá edícia bratislavského VPT ponesie garanciu €350.000 a bude plná fantastických eventov. A na čo všetko sa môžete tešiť už v Apríli tohto roku v rámci VPT?

Informácie o všetkých turnajoch, eventoch, festivaloch ako aj celkovom dianí v kasíne nájdete na www.cardcasino.sk či na sociálnych sieťach kasína.

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.