0 Shares 3720 Views

Cestuj so mnou do Írska na IRISH OPEN 2018

dec 12, 2017
0 3721

Irish Open je najstarší No Limit Texas Hold´em pokrový turnaj v Európe a druhý na svete po World Series of Poker. Zakladateľovi Terrymu Rogersovi vďačia íri za rozmach pokru v celom Írsku. Irish Open 2018 s €1.000,000 garanciou sa uskutoční od 14 – 18.3 v Citywest hoteli vo vzdialenej mestkej časti Saggart. Ak ťa vždy lákalo navštíviť Dublin a skúsiť svoje šťastie na tomto legendárnom festivale, teraz máš šancu!


“Konečne nemusím ísť dealovať! Vlastne už nikdy nemusím dealovať! “

Dealerská éra života je už takmer rok v knihe minulosti. Áno, presne také sú moje pocity a konečne si budem môcť vychutnať atmosféru tohto jedinečného írskeho festivalu ako hráč. Irish Open bol vždy jeden z najrenomovanejších pokrových tour, hlavne pre svoju atypickú pokrovú charizmu. Prvýkrát som si mala možnosť zahrať na Irish Open 2010 a bol to €300+30 No Limit Hold’em – Ladies Championship. Podarilo sa mi dostať na finálový stôl a skončiť na 6.mieste z 98 entries. Po dlhých šiestich rokov sa mi opäť ušla jedna side event, €130+20 No Limit Hold’em Deepstack 6-Max s účasťou 55 hráčov a 7.miesto. Nuž, žiadna sláva, ale aspoň ako sa vraví money back a skóre 2 cashouty z 2 je tiež super. Ak ste súčasťou IO Poker Dealer Teamu, nemôžete sa zúčastniť ako hráč žiadnych turnajov. Teraz, však môžem a rada zoberiem aj TEBA!

Poď so mnou do Írska na POKER!

Navštív so mnou írsky Dublin a prenechaj celú organizáciu na mňa! Veď kto sa najlepšie vyzná v Írsku ako ten, kto tam žil? Ponúkam ti zostavený ekonomický travel balíček a určite nenájdeš nič lacnejšie. Dublin je drahé mesto, hoteli v okruhu festivalu sú už dávno vypredané. Jediné, čo si budeš musieť zorganizovať sám je letenka, ale ani tá nemusí byť drahá! Zaujala som ťa? 

Ako? Kde? A za koľko?

Jasne, že toto zaujíma asi každého. Nejdem tu na nikom zarábať a lacnejšie by to už asi ani nešlo. Ide o to dať dokopy skvelú partiu ľudí a vyraziť za pokrom do Dublinu. Presvedč sa sám!

Termín akcie: 13.3 – 16.3.2018

Odlet z Bratislavy skorým ranným letom o 06:55 hod. – prílet do Dublinu 08:55. Ak by niekto odlietal z Prahy s približne podobným príletom do Dublinu, určite ťa počkáme. *Letenka nie je zahrnutá v cene, momentálne je cena na 13.3.2018 iba €55, odporúčam kúpiť v prípade záujmu, čím skôr, ceny po Novom roku sa zvýšia!

IRISH OPEN 2018 TRAVEL PACKAGE ZAHŔŇA:

Transfer: DUBLIN Airport – HOTEL a späť

Doprava z letiska súkromným 8-miestným minivanom až pred dvere hotela. Pohodlný návrat na letisko v deň tvojho odletu. Cesta trvá cca 30 minút, vzdialenosť z letiska do hotela je 25 km.

Ubytovanie v Green Isle Conference & Leisure Hotel

3 noci vo 4- hviezdičkovom hoteli pre 2 osoby. Hotel sa nachádza 9 minút jazdy autom od Irish Open Festivalu. Check in: 13.03.2018, Check-out: 16.03.2018. K dispozícií sú izby s oddelenými lôžkami aj s manželskou posteľou. Hotel disponuje barom, 18m bazénom + masážnym bazénom, parnou saunou a kompletne vybavenou posilňovňou. Možnosť objednania raňajok. Viac info TU.

Návšteva slávneho GUINNESS STOREHOUSE + prehliadka mesta.

Cesta siedmimi podlažiami plných interaktívnych zážitkov, ktoré spájajú pivovarské dedičstvo s bohatou históriou Írska. Na vrchole si v strešnom Gravity bare vychutnáte pravý čapovaný Guinness s 360° panoramatickým výhľadom na Dublin. (1xDrink v cene)

Zober frajerku, kamoša, alebo šmajdovú mamku… a Spoznávaj Dublin, ochutnaj GUINNESS, hraj poker a o nič iné sa nestaraj!

IO 2018 TRAVEL PACKAGE PRE 2 OSOBY: €300

* Iba €150 na osobu (min.2 osoby). Ponuka funguje na štýle „kto prv príde ten prv melie“. Good Luck!

Ponuka je limitovaná a aktuálna pri min.2 osobách, max.počet osôb 7. Platba vopred prevodom na účet, alebo Paypal (stačí kliknúť na zelený button). Svoju zaplatenú rezerváciu môžeš bezplatne zrušiť do 1.Marca 2018 a ja ti vrátim tvoju platbu naspäť. Pri zvýšenom záujme zo strany hráčov sa pokúsim rozšíriť kapacity. Pre viac info ma môžete kontaktovať na facebooku, alebo emailom: info@allin1.sk.

 

 

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.