0 Shares 1715 Views

Kto som?

sep 26, 2016
0 1716

Prečo píšem blog?

Viem, že v dnešnej virtuálnej dobe je medzi blogermi vysoká konkurencia. Blogy rastú na webe ako huby po daždi a bloguje takmer každý! Ak sa chce bloger presadiť v dave, musí sa snažiť odlíšiť od davu, mať svoj jedinečný štýl, stáť si za svojou tvorbou a vždy vyjadriť svoje názory s triezvou objektívnosťou, bez zbytočnej osobnej zaujatosti. Byť akýmsi prínosom pre komunitu pre ktorú sa rozhodol blog písať. To je asi tá najťažšia časť, však?

Blogovanie mi umožní stať sa novinárom, publicistom a spisovateľom zároveň. A táto All in1 kombinácia je priveľmi lákavá na to, aby karty skončili v mucku…

Iný pohľad na kasína a svet pokru!

Allin1 je blog, v ktorom  nájdete všetko v jednom pod jednou strechou, bez servítky, slušne – drzo a narovinu, tak ako to je za oponou kariet  a gemblingu! Allin1 je o pokri a kasínach, netradičných až šialených situáciach za pokrovými stolmi aj mimo nich, stratégiach a radách so štipkou psychológie od tých najlepších. Cestovaní a gemblovaní, sick profesiách a ich lifestyle a o všetkých ďalších veciach, o ktorých môže písať iba človek, ktorý nežije typický denný život.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam v kasíno a poker priemysle najmä v zahraničí sa budem snažiť urobiť tento blog čo najzaujímavejším pre každého, kto si rád prečíta rôznorodé a pestré články zo života bývalého profesionálneho kasíno krupiéra/manažéra/poker freelance dealera a príležitostného hráča.

Verím, že tento blog sa stane výborným miestom pre diskusiu a bude spestrením v Casino&Poker komunite.

Ďakujem za Váš čas a želám všetkým príjemné čítanie!

1295953455590323040117

Pridaj komentár

Your email address will not be published.