0 Shares 6180 Views

Kto som? Prečo blogujem?

sep 26, 2016
0 6181
Prečo píšem blog?

Viem, že v dnešnej virtuálnej dobe je medzi blogermi vysoká konkurencia. Blogy rastú na webe ako huby po daždi a bloguje takmer každý! Ak sa chce bloger presadiť v dave, musí sa snažiť odlíšiť od davu, mať svoj jedinečný štýl, stáť si za svojou tvorbou, vždy vyjadriť svoje názory s triezvou objektívnosťou a bez zbytočnej osobnej zaujatosti. Byť akýmsi prínosom pre komunitu pre ktorú sa rozhodol blog písať. To je asi tá najťažšia časť, však?

Blogovanie mi umožní stať sa novinárom, publicistom a spisovateľom zároveň. All in 1 kombinácia, ktorá je priveľmi lákavá na to, aby zostala nevyužitá.

Iný pohľad na kasína a svet pokru!

Allin1 je blog, v ktorom  nájdete všetko v jednom pod jednou strechou, bez servítky, slušne – drzo a narovinu, tak ako to je za oponou kariet  a gemblingu! Allin1 je o pokri a kasínach, netradičných až šialených situáciach za pokrovými stolmi aj mimo nich, stratégiach a radách so štipkou psychológie od tých najlepších. Cestovaní a gemblovaní, sick profesiách a ich lifestyle a o všetkých ďalších veciach, o ktorých môže písať iba človek, ktorý nežije typický denný život.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam v kasíno a poker priemysle najmä v zahraničí sa budem snažiť urobiť tento blog čo najzaujímavejším pre každého, kto si rád prečíta rôznorodé a pestré články zo života bývalého profesionálneho kasíno krupiéra, poker freelance dealera a príležitostného hráča.

Verím, že tento blog sa stane výborným miestom pre diskusiu a bude spestrením v našej Casino & Poker komunite.

Ďakujem za Váš čas a želám všetkým príjemné čítanie!

1295953455590323040117

 

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.