0 Shares 4960 Views

Card Casino Bratislava: ETOP PLO Championship €50.000 GTD už v Marci!

feb 10, 2022
0 4961

Bratislava si už o niekoľko týždňov užije nadupaný omahový festival ETOP PLO Championship s €50.000 garantovaným prizepoolom. Ten sa mal pôvodne odohrať už pred Vianocami, vtedy však zasiahli pandemické reštrikcie. A tak sa festival odohrá v novom termíne: 22. – 27.3.2022.


V spolupráci s hlavným organizátorom skupiny ETOP – Andrea Tucci, vypukne na jar bratislavská zastávka tejto výnimočnej omahovej TOUR. Prestíž podujatia dotvorí aj cena, ktorú ponúka festival víťazovi Main Eventu. ETOP totiž organizuje aj atraktívne turnaje na výletných lodiach. Súčasťou prizepoolu tak bude aj vstupenka na výletnú loď v hodnote €2.200! V Bratislave sa hráči môžu počas týždňa nabitého omahovými eventami tešiť na viaceré zaujímavé turnaje. Hlavným ťahákom je Main Event s €40.000 GTD.

Pre hráčov budú pripravené aj zaujímavé side eventy ako PLO BOUNTY, ETOP PLO HI/LO 6 max, ETOP H.O.R.S.E a ETOP SVITEN.

Víťaz získa Cruise Poker Package v hodnote €2.200!

Víťaz hlavného turnaj si okrem parádnej výhry užije aj plavbu na luxusnej lodi. Odchod je z Kodane 28.5 cestuje sa do krásnych nórských fjordov (do soboty 4.6). Na lodi sa nachádza súkromná poker room, kde budú prebiehať daily turnaje + CG. V balíku sú pre víťaza bratislavského ETOP Main Eventu (€250 Buy-in, 40k GTD) zahrnuté vstupy do každého turnaja počas plavby (buy-iny do turnajov sa budú pohybovať od 100€-300€ buy-in). Naši hráči môžu letieť do Kodane priamo z Bratislavy, alebo Viedne. Turnaje pod hlavičkou ETOP sú z minulosti známe po celom svete. Pokrové eventy sa hrali v Dominikánskej republike, v Austrálii, Singapure, Malajzii, v Kanade, na Aljaške, ale aj vo viedenskom Montesine, v San Reme, v Novej Gorici, či na Malte.

No a teraz prichádza ETOP PLO Championship €50.000 GTD do Bratislavy!

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.