0 Shares 25635 Views

Fintan Gavin: Írska pokrová legenda a High Stakes komentátor pre Kings kasíno Rozvadov

jún 02, 2017
0 25636

Írska pokrová legenda, Fintan Gavin zapísal svoje meno do pokrových kníh ako runner-up v main evente EPT Barcelona 2008. V tomto prestížnom turnaji si pripísal na účet €792.000. Fintan je tiež držiteľom titulu UKIPT, ktorý vyhral v roku 2011 v škótskom Edinburghu. Je jedným z mnohých írskych pokrových hráčov, ktorí mali veľký vplyv na pokrovú scénu v Írsku. V súčasnosti pracuje pre európskeho gaming giganta kasíno Kings Rozvadov. Fintan pravidelne komentuje živé High Stake hry na oficiálnom Twitch streame. V tomto rozhovore nám priblíži trochu viac o sebe, dozvieme sa jeho názory na poker a prácu pre najväčšiu pokrovú herňu v Európe.


Môžeš nám povedať niečo z tvojho súkromia, ako si začínal v pokrovom priemysle a aké to bolo predtým, ako si sa stal profesionálom?

Hral som poker už ako chlapec, môj starší brat bol veľký podnikavec. Sedával som vedľa neho a skúšal som opakovať všetky jeho ťahy. Pamätám si  ako som sa raz dostal v jednej ruke do spotu, kde som sa rozhodol blufovať súpera. Bluf mi vyšiel a potom to prišlo, úplne ma táto hra dostala! Hrával som počas celého štúdia, ale to najlepšie prišlo po roku 2002. Vtedy mi môj  kamarát zavolal so vzrušením, že sa dá hrať online. Hrávali sa play Money a Hold´em SitnGo na pokerroom.com.

Začínal som sa pozerať po živých turnajoch, ktoré by som mohol pravidelne hrať. V Írsku boli možnosti veľmi limitované a jediný spôsob kde si zahrať bolo kasíno. Írsky trh s malým počtom obyvateľstva nedával v tej dobe priestor na usporiadanie veľkého počtu živých festivalov. Rozhodol som sa urobiť vlastné turnaje a veci sa dali akosi samé do pohybu. Začal som spolupracovať s herňami Partypoker a Pokerstars, a práve takto vznikli v Írsku najlepšie festivaly všetkých čias. Nakoniec som si otvoril svoje vlastné kasíno a to mi dalo slobodu cestovať a hrať.

Stal si sa súčasť aktívneho komentátorského poker teamu pre King´s kasíno v Rozvadove. Aké faktory boli pre teba rozhodujúce a kedy si sa takto rozhodol?

Keď mám byť úprimný, spadol som do toho zo dňa na deň. Kings kasíno a celý jeho vývoj som sledoval už od začiatku a vždy som sa tam chcel ísť pozrieť. Nikdy som sa ale nedostal k návšteve tohto kasína, pretože som bol zavalený inými povinnosťami. Jedného dňa mi zavolal môj priateľ Warren Lusk a pozval ma na návštevu do Kings. Neváhal som ani sekundu! Keď som tam prišiel, nebol som sklamaný, pretože všetko bolo ešte lepšie ako som si to predstavoval. Pokrová akcia tu bola naozaj neuveriteľná a ľudia, ktorí sú v pozadí tohto úspešného biznisu sú veľmi profesionální a priateľskí.

Povedz nám trochu viac o tvojom pracovnom rozvrhu. Ako vyzerá život pokrového komentátora?

Naďalej pokračujem aj v propagácií pokru v Írsku a je to v perfektnom súlade s mojou prácou v Kings. Pracovné vyťaženie je šialené, ale nevadí mi to, mám šťastie, pretože robím to, čo ma baví a ešte som za to aj zaplatený!

Live streamovanie cash games z najväčšej európskej pokrovej herne musí byť vzrušujúce. Aké to je byť v centre tejto high stakes akcie plnej pokrových superstars?

Hovoriť, že som v centre je od teba veľmi milé. V skutočnosti som iba koliesko v tejto obrovskej pokrovej mašine, ktorá rastie každým dňom. Kings kasíno už poznajú tie najznámejšie a najväčšie mená v pokri. Väčšina z nich už hrala v Kings, alebo chcú hrať v Kings. Vo všeobecnosti populárna Ca$h King$ game je uznávaná medzi všetkými profesionálnymi hráčmi. Stretávam sa s tými najväčšími menami na pokrovej scéne a okrem toho dostanem aj prvotné nahliadnutie do toho ako títo hráči hrajú svoju hru.

Sám si profesionálny hráč so slušnou pokrovou históriou. Mohol by si nám objektívne zhodnotiť z vlastnej skúsenosti aké sú podľa teba najväčšie rozdiely medzi inými pokrovými klubmi a pokrom v Kings kasíne?

Kde mám začať!? Po prvé, je to ten pocit, ktorý dostanete ako hráč, že vaša prítomnosť  je v klube veľmi ocenená. Zamestnanci sú veľmi motivovaní poskytovať najlepšie služby. Tu je to naozaj o hráčovi. Skutočnosť, že toto kasíno je otvorená 24 hodín denne a 7 dní v týždni spolu s barom a reštauráciou. Toto všetko robí Kings kasíno naozaj jedinečným. Najpôsobivejšou črtou Kings je však  pokrová akcia. Kings je bezpochyb európská metropola živého pokru. Rozpis turnajov je bezkonkurenčný! Kings sa stal aj domovom najväčšej cash game v okolí. Určite odporúčam toto miesto navštíviť každému, či už rekreačným hráčov, alebo skúsených profesionálom.

Sleduj Fintana a pravidelné High Stakes cash game v Kings kasíne Rozvadov na @pokerroomkings! Pozri si live stream s najväčšími menami v pokri o tisíce eur na Twitch.tv/pokerroomkings


Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.