28 Shares 8164 Views

Dealers4Dealers: Prvá nezávislá online databáza pre poker freelancerov na svete!

jún 01, 2017
28 8165
 „BOLI SME TAM, VIEME AKÉ TO JE, A PRETO TO PRE VÁS UROBÍME EŠTE LEPŠÍM!“

Kto vie najlepšie aké zložité až nedosažitelné môže byť dostať sa k tým správnym kontaktom? Dealers4Dealers je projekt vytvorený dealermi pre dealerov. Teraz môže dostať šancu splniť si svoj sen freelancera každý vášnivý a talentovaný poker dealer.

Dealers4Dealers je prvá nezávislá online databáza pre kasíno a poker freelancerov na svete. Cieľom celého projektu je vytvoriť najväčšiu databázu, ktorá ponúkne jednoduchú registráciu každému, kto by sa rád stal jej súčasťou. Databáza dáva zároveň šancu každému dealerovi stať sa aktívnym kasíno a poker freelancerom. Na dosiahnutie tohto cieľa budeme využívať všetky dostupné dlhoročné kontakty a skúsenosti vo svete freelancingu v zahraničí.

Čo D4D databáza ponúka?

Staneš súčasťou jedinečného projektu, ktorý ti pomôže ľahko vstúpiť do sveta freelancingu. Dostaneš šancu byť súčasťou najprestížnejších pokrových festivalov na svete. Aktívny freelancing ide ruka v ruke s finančnou nezávislosťou. Staň sa šéfom svojho vlastného času a pracuj iba vtedy, keď sa ti to hodí. Motivácia bola v tomto biznise vždy trošku problém, ale my sa to budeme snažiť zmeniť. Motivácia je pre nás dôležitý pracovný element!

Členstvo v databáze nie je spoplatnené smiešnymi a vysokými poplatkami. D4D databáza je založená na jednorázovom ročnom registračnom poplatku 10€. Tento poplatok pomôže udržať databázu online pre všetkých a pokryje časť z marketingových výdavkov spojených s propagáciou. Chceli sme tento projekt urobiť, čo najlepším, a preto nebudeš musieť platiť svoj ďalší ročný poplatok až dokým nedostaneš svoj prvý freelance job! D4D databáza ti garantuje doživotné členstvo.

Inovácia je hazardnom priemysle veľmi dôležitá, tak skús byť súčasťou tejto revolučnej zmeny a buď tam, kde sa budu diať veľké veci. Dealers4Dealers je prvá nezávislá databáza, ktorá vytvára nové a jedinečné spôsoby v neustále sa meniacom a rozvíjajúcom odvetví hazardných hier.

STAŇ SA ČLENOM DEALERS4DEALERS DATABÁZY

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.