0 Shares 2234 Views

Dusk Till Dawn Nottingham: Cestuj za svojim PartyPoker miliónom!

jún 09, 2017
0 2235

Dusk Till Dawn je známy anglický pokrový klub spojený s kasínom. Tento klub bol len nedávno dejiskom jedinečného festivalu PartyPoker MILLIONS s masívnou garanciou 6.000 000£. V Nottinghamskom DTD sa pohodlne usadí až 450 hráčov, a preto patrí i medzi najväčšie pokrové kluby v Európe! Ak sa chystáte práve sem na najbližší PartyPoker festival, tak ste na správnom mieste. V tomto článku Vám poradíme ako sa ľahko do Nottinghamu dostanete a čo všetko tento klub dokáže hráčom poskytnúť.


Ako sa najlepšie dostaneš do Nottinghamu?

Ak neplánujete vyčerpávajúcu 20 hodinovú cestu autom do Anglicka, alebo ešte úmornejšie cestovanie autobusom, potom odporúčam ten najjednoduchší spôsob, ktorým je letecká doprava.

Bratislava – Birmingham s Ryanairom

Ryanair ponúka 2.5 hodinový priamy let vo večerných hodinách (17.45hod. a 19.35hod.) Z Birminghamu sa do Nottinghamu dostanete vlakom za približne 1.5 hodiny. Zo stanice Birmingham international sa dostanete za 10 minút na Birmingham New street stanicu, kde treba prestúpiť na vlak do Nottinghamu. Vlakové lístky odporúčam kúpiť online v dostatočnom predstihu. Vlaková doprava je v Anglicku drahá. Pri online nákupe treba mať pri sebe vždy platobnú kartu, ktorou sa platilo. Lístky si vyzdvihnete na stanici v tzv. collect machine. Viac info: thetrainline.com

Budapešť a Praha – East Midlands s Easyjetom

East Midlands Airport je najbližším letiskom pri Nottinghame, vzdialené 32 km, cesta autom trvá približne 25 minút.  Z letiska sa do Nottinghamu dostanete autobusom Skylink každých 30 minút (4.00-23-30) a každú hodinu v noci (23:30-04:00), trvanie 45 minút (4 zástavky), info na: www.skylink.co.ukNajlepšie diaľkové autobusové spojenia v UK ponúka spoločnosť: Nationalexpress.com

Ubytovanie v blízkosti klubu

V blízkosti DTD klubu sa nachádza hotel Holiday Inn (5 min.taxíkom) a luxusný 4-hviezdičkový De Vere Orchad hotel (9 min.). V centre mesta nájdete aj veľký počet budget hostelov. Ubytovanie s limitovanou 15€ zľavou si môžete rezervovať cez DTDPOKERTRIPalebo využiť môj SMART OFFER vyhľadávač.

Booking.com

Ako to vyzerá v klube?

V DTD máte možnosť stretnúť naozaj tie najväčšie anglické pokrové superstars ako sú napríklad Sam TricketJames Akenhead, alebo Simon Deadman. Ako to vyzerá na cashových stoloch? Okrem High stakes hry vo VIP room si tu môžete zahrať naozaj všetko od 4/5/6 kartovej omahy po všetky draw variácie až po klasický Texas Holdem.

Aký je rake v DTD?

Cash games: 1/1 s min. zámenou 50£ a max 150£, 1-2 min.100£-500£, 2/2 Omaha a DC je min.100£-500£, alebo 1/2 najväčšieho stacku na stole, rakeback 5%. Hráči majú možnosť objednať si teplé jedlo z reštauracie počas celého večera. V klube nie je povolené fajčiť, a preto fajčiari musia využiť vonkajšiu fajčiarsku časť. Na cash desku je možnosť výberu maximálne 1000£ z debetnej karty (podľa limitu vašej banky). V klube sa nachádza aj ďalší bankomat. Kreditné karty nie sú akceptované z dôvodu prísnej anglickej gaming legislatívy.

V blízkosti DTD (cca 3 minúty chôdze) sa nachádzajú tri reštaurácie: Nando´s, Chiquito a Frankie & Benny´s, kde robia výbornú taliansku pizzu. Klub ponúka aj tzv. Advanced Buy-in do turnajov cez www.dtdshop.com, kde máte možnosť zaplatiť svoj buy-in do jednotlivých turnajov online, napríklad z pohodlia hotelovej izby. Viac užitočných informácií nájdete na oficiálnej stránke klubu: www.dusktilldawncasinonottingham.com

Veľa šťastia pri cestovaní za pokrom!

Podobný článok: Booking.com: Za pokrom lacnejšie, tipy a triky

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.