0 Shares 10042 Views

Gambling príbehy dealerov: Ako sme prepadli gemblerstvu!

mar 30, 2018
0 10043

Pre krupiérov sa stane gambling chorobou z povolania. Až 99% z nich prepadne hazardným hrám. V kasínach peniaze ľahko strácajú význam a hodnotu a menia sa na farebné plastové koliečka. Predstavte si, že sa s týmto faktorom stretávate každý deň v práci. Neovplyvnilo by vás to? Prečítajte si štyri príbehy skutočných krupiérov, ktorí sa rozhodli porozprávať o svojich gemblérskych skúsenostiach. Všetky príbehy sú anonymné pre zachovanie diskrétnosti.


Príbeh 1: Gembling v práci

Pamätám sa ako sme dostali výplatu a ešte v ten večer sme ju ako krupiéri nechali medzi sebou na Backgammonu, piškorách a šachu. Mastili sme to v staff roome každých 15 minút cez prestávky. Na druhý deň sme si našli memo: “Zákaz hrania hazardných hier na staffe!”. Môj najväčší gambling fail bol, keď som s poslednými 4000 kč prišiel do kasína, pretože som nemal na jedlo, ale iba na nájom. Sadol som si na cash game 50/100 a urobil som tam poriadnu raketu. Nedokázal som sa zdvihnúť od stola. Nakoniec som to tam všetko nechal a potom som už nemal ani na ten nájom!

Príbeh 2: EPT výplata do koša

Pracoval som 300 hodín za mesiac. Potreboval som viac peňazí, tak som si sadol na Blackjack a zamenil £200. Zo začiatku som hral iba £10 na box. Nedarilo sa mi, tak som navyšoval stávky a skončil som pri hre £200 na box. Pamätám si ako som dvakrát zdabloval na 11 proti dealerovej štvorke a došli dvojky. Za dve ruky som takto prehral £800. Nakoniec som prehral celú výplatu z EPT Malta a Praha. Bolo to približne £5000. Domov som odchádzal s dlhým nosom a peknou depresiou. Bol to najhorší pocit z ktorého som nemohol ešte dlho zaspať.

Príbeh 3: Nečakaný zvrat okolností

Raz som bol dealovať Student Championship v Coventry. Pokrových dealerov bolo málo a robili sme 15 stolov za sebou na nepohodlných stoličkách. Nakoniec som zarobil okolo £1000. Keď som skončil, tak som odcestoval do Walsall na GUKPT. Chcel som si zahrať Mini Main Event, zvyšné peniaze som stihol prehrať na rulete a cashke. Nakoniec som bol rád, že som mohol prespať u kamošov na hoteli.

Vypísal som si šek na papierik, že ten Mini ME vyhrám. Nakoniec som skončil na 12. mieste za £400, čo mi nepokrývalo moje straty. Povedal som si, že to vyhrám späť a tvrdohlavo som sa vrátil do kasína. Hodil som všetkých £400 do automatu a zvolil maximálnu stávku. Za hodinu som odchádzal z kasína s výhrou £6000. Bolo to presne toľko, koľko bolo za prvé miesto v tom Mini ME turnaji, ktorý som si na začiatku zaumienil vyhrať. Tentokrát mi môj gambling úlet vyšiel.

Príbeh 4: Vyhadzovač – Zakladač

Po práci sme zvykli chodievať po robote ako partia z kasína do jednej nemenovanej herne na pár drinkov a fúkačku (elektronická ruleta). Väčšinou sme tam vždy nechali celú výplatu a málokedy niekto odchádzal domov v pluse. Pamätám si ako sme tam ráno gemblili, popíjali a naháňali 8, 17 a 7 susedov. Všetci sme prehrali. Našťastie sme mali v kasíne sekuriťáka, ktorý vždy zakladal dealerov a za svoje pôžičky bral až 50-100% úrok.

Tento vyhadzovač si vedel šikovne a hlavne pravidelne na gemblérskych krupiéroch privyrobiť. Peniaze mu dlhovala polovica kasína. Stačilo zavolať a on prišiel s požadovanou čiastkou. Niektoré pôžičky presahovali aj 3-4 mesačné výplaty. Zavolali sme mu a on nás všetkých na želanie založil. V tej herni sme zostali celé 3 dni, prehrali všetky peniaze. Jeden z nás dokonca musel ísť po tejto nevydarenej gemblerskej seanse priamo do práce, pretože bol inšpektor a nemohol si dovoliť absenciu. Vtedy som si uvedomil ako veľmi sme všetci zdegenerovaní a že máme veľký problém s gemblingom!


Aj Ty máš svoj gembling príbeh? Sem s ním! Všetky príbehy sú vítané! 

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.