0 Shares 3148 Views

WSOPE 2017: Nezabudnuteľný pokrový zážitok v českom Kings Las Vegas

sep 03, 2017
0 3149

Kings kasíno sa nachádza v západnej časti Českej republiky, v blízkosti hraníc s Nemeckom. Má najväčšiu pokrovú herňu v Európe, a preto sa stalo ideálnym miestom pre organizovanie WSOPE 2017. Miesto ponúka kompletné vybavenie pre hráčov vrátane kasína, dvoch reštaurácií a 3, 4 a 5-hviezdičkového hotela. Kasíno je už známe svojou širokou škálou hier, zákazníckymi službami a výnimočnou pohostinnosťou. V priebehu roka 2017 chce King’s predstaviť aj novú verziu kasína, ktoré by malo mať ďalších 1800 štvorcových metrov v štýle Las Vegas. Bol tiež postavený nový hotel s 229 izbami, novou reštauráciou, wellness kúpeľmi s vírivkami, saunami, masážnymi miestnosťami a fitnescentrom. Viva RozVegas!


Leon Tsoukernik je hrdým vlastníkom a generálnym riaditeľom Kings kasína. Je tiež veľmi vášnivým hráčom pokru. Nepochybne je to jeden z hlavných dôvodov, prečo sa rozhodol navrhnúť kasíno v Rozvadove s prvotriednymi službami! Leon vytvoril krásne kasíno v štýle Las Vegas s najväčšou pokrovou herňou v Európe, v ktorej sa organizujú tie najväčšie pokrové turnaje. Kings kasíno je ideálnym miestom na usporiadanie WSOPE 2017!

“S podporou Kings, veľkých garancií a mediálneho pokrytia sme presvedčení, že sme našli dlhodobý domov pre WSOPE, ktorá zaručí mieru spokojnosti ako v Las Vegas.” Ty Stewart, WSOP Executive Director

“Počul som toľko o Leonovi a King’s kasíne a teším sa na to, že to osobne skontrolujem. Zúčastním sa WSOP Circuit a potom aj WSOP Europe a prirodzene budem hrať aj High Roller a Little One kvôli naozaj brilantným dôvodom – náramkom, ktoré sa tu dajú získať. ” Phil Hellmuth

 KINGS ALL IN ONE SLUŽBY

Tím Kings kasína si pripravil pre vás nezabudnuteľný pokrový zážitok! Okrem toho, že sa tu zídu hráči z rôznych kútov sveta v šesťtýždňovom pokrovom maratóne a podelia sa o svoje hráčske skúsenosti. Čaká na Vás aj veľa iných zaujímavých vecí! Kráľovské kasíno si pripravilo pre hráčov aj mnoho rôznych druhov voľnočasových aktivít, aby všetci mohli zistiť, aká krásna je Česká republika. Vybrané sú starostlivo najzaujímavejšie podujatia a aktivity po celých Čechách. Kings pre Vás nájde aj najvhodnejšie ubytovanie a postará sa aj o Váš transport. Nebudete sa musieť starať vôbec o nič! Nenechajte si újsť WSOPE 2017 v Rozvadove a vychutnajte si skutočný pokrový zážitok roka s kráľovskými službami!

ZAREZERVUJTE SI SVOJ WSOPE TURNAJ & UBYTOVANIE ONLINE!

Kings kasíno je pripravené zabezpečiť akýkoľvek typ ubytovania v rámci Vášho rozpočtu kdekoľvek medzi Mníchovom a Prahou. Teraz majú všetci hráči aj skvelú možnosť zabezpečiť si svoje vstupenky do jednotlivých WSOPE turnajov a ubytovanie vopred.  ZAREZERVUJTE SI HOTEL NA WSOPE 2017 ONLINE!

Jednoducho si vyberte turnaje, ktoré chcete hrať a zaplaťte svoje buy-iny ONLINE! Garantujete si tým svoje miesto za pokrovým stolom v daný štartovací deň a nebudete na čakačke, alebo zbytočne stáť v rade s veľkým počtom hráčov.

REZERVUJTE SI SVOJE MIESTO DO TURNAJOV WSOPE 2017 ONLINE EŠTE DNES A UŽITE SI TENTO JEDINEČNÝ POKROVÝ ZÁŽITOK BEZ ZBYTOČNÉHO STRESU! [ONLINE WSOPE 2017 SEAT]

 

 

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.