0 Shares 2919 Views

International Poker Open Dublin: Najobľúbenejší írsky pokrový festival

sep 01, 2017
0 2920

International Poker Open je jedným z najdlhšie konajúcich európskych pokrových turnajov s priemerným počtom hráčov nad 1 000 a s prizepoolom presahujúcim €250.000! Tento rok uvidíme už 11. ročník International Poker Open, ktorý sa bude konať od 26. do 30. Októbra v Regency Hoteli v Dubline. Tento pokrový festival je dobre známy v írskej pokrovej komunite. Zároveň je jedným z najväčších pokrových udalostí v Írsku, ktorý ponúka nízky buy-in s vysokou garanciou.


 Zoznámte sa s teamom IPO 2017

Podujatie je vedené známym Nickom O’Harom v spolupráci s teamom pokrových dealerov od Dealers4Dealers. Nick je jedným z najznámejších svetových turnajových riaditeľov a už niekoľko rokov je hlavným TD IPO turnajov. Celý turnaj prebieha na najvyššej úrovni profesionality a zachovanie integrity hry je zaručené. Lorand (Larry) Szanto je jedným z najznámejších a najuznávanejších poker manažérov v Írsku. Glenn Doyle je Senior Tournament Floor, ktorý pôsobí v teame IPO už sedem rokov a dohliada na efektívny priebeh Main eventu IPO. Glenn využíva svoje skúsenosti z množstva medzinárodných turnajov, ako sú Unibet Open EPT.

Čo prinesie IPO 2017?

Tento rok predstavujeme nový 2-dňový IPO Highroller turnaj s buy-inom vo výške €500 a 1 voliteľným re-entry vstupom. Počas festivalu budú prebiehať aj dve kvalifikácie. Mini Main Event je jednodňovka s nízkym buy-inom €100 + 20. Hlavný turnaj IPO 2017 má 3-nástupné dni s buy-inom vo výške €260 + 40. Všetci hráči Main eventu môžu využiť aj 1 re-entry v každom flighte. Všetky začiatočné dni A, B, C majú 40 minút, zatiaľ čo Day 2 je 50 minútový a finálový deň je 60 minútový. IPO 2017 je najatraktívnejší live pokrový festival v Írsku s obrovským prizepoolom €250.000 a skvelou pokerovou akciou.

Viac informácií o IPO 2017 alebo o rezervácii miesta nájdete na oficiálnej stránke Internationalpokeropen.ie

 

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.