0 Shares 4604 Views

Saudský princ prehral v pokri 359 miliónov dolárov a 5 žien

jún 12, 2017
0 4605

SHARM EL SHEIKH, EGYPT | Princ Majed bin Abdullah bin Abdulaziz Al Saud je známy po celom svete za svoje návyky týkajúce sa drog a hazardných hier, avšak jeho najnovšie stávkové šialenstvo je i pre neho niečím výnimočným. Saudský princ prehral v priebehu šiestich hodín 1,350 miliardy rijalov (359 miliónov dolárov), aj  spolu s piatimi zo svojich deviatich manželiek. 


V renomovanom a luxusnom egyptskom Sinai Grand kasíne strávil princ šesť hodín za pokrovým stolom s neobmedzenými stávkami, a práve tu utrpel neuveriteľnú stratu. Princ prehral stovky miliónov dolárov a bol dokonca nútený vzdať sa päť manželiek, aby pokryl časť svojho dlhu. Podľa riaditeľa kasína, princ zastavil svoje manželky výmenou za 25 miliónov dolárov v kredite. Opustil ich hneď potom, čo všetko prehral v pokri.

“Nie je to prvýkrát, že zákazník vsadil živé bytosti. Často máme aj ťavy a kone, ale zvyčajne ich zákazníci vyplatia a získajú naspäť. Toto je prvýkrát, čo hráč opustil svoje ženy potom, čo prehral. “

Takéto zastavanie alebo predaj žien je pomerne zriedkavé, ale v niekoľkých krajinách blízkeho východu je to stále legálne. Zdá sa, že vysoký profil týchto konkrétnych žien spochybňuje Sinai Grand Casino a aj egyptskú vládu. Diplomatické riešenie je v tomto prípade pravdepodobné a nevyhnutné.

Stále nie je jasné, čo sa stane s manželkami princa a či sa budú môcť vrátiť do Saudskej Arábie. Väčšina expertov sa domnieva, že iní členovia kráľovskej rodiny by ich mohli v nasledujúcich týždňoch spätne odkúpiť. Ak nie, budú pravdepodobne predávané v aukcii za niekoľko mesiacov, ktorá sa bude konať v Jemene alebo v Katare. Egyptský minister zahraničných vecí Sameh Shoukry povedal, že jeho vláda urobí všetko, čo je v jej silách, aby uľahčila návrat saudských žien do svojej vlasti, hneď ako budú zaplatené dlhy manžela.

Nie je to po prvýkrát, čo princ Majed bin Abdullah priťahuje pozornosť zo zlých dôvodov. V roku 2015 bol princ Saudskej Arábie obvinený zo sexuálneho vzťahu s mužským asistentom, branie kokaínu a vyhrážania, že zabije ženy, ktoré odmietli svoje zálohy a sexuálne útoky na chyžnú. Princovi veľmi hranie pokru v kasíne nejde a vyzerá to, že ani s prísnym dodržiavaním koránu si veľmi hlavu neláme.

Niekoľko dní po tom, ako médiá odhalili tieto fakty, prokurátori v okrese Los Angeles oznámili, že nebudú podávať obvinenia. Princ mohol bez problémov opustiť krajinu. Tentoraz sa všetci domnievajú, že princ stratil veľkú väčšinu svojho bohatstva, takže sa môže konečne ukludniť a prijať konzervatívnejší životný štýl.

Zdroj:worldnewsdailyreport.com

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.