0 Shares 8596 Views

Poker dealer Ross chudne pre charitu!

feb 08, 2017
0 8597

Škót Ross Gaff je freelance poker dealer žijúci v Edinburgu. Okrem svojej veselej povahy má aj veľké srdce, a práve preto sa rozhodol spojiť svoju osobnú výzvu s dobročinnou prácou! Toto je Rossov ALLIN1 STORY!


rossZdravím všetkých,

Volám sa Ross a rozhodol som sa schudnúť a získať peniaze pre miestny útulok pre psov a mačky v Edinburgu, pretože cítim, že musíme upozorniť na domov a zvieratá!

Veľký začiatok

V polovici minulého roka môj kamarát Tobias súhlasil s priateľskou stávku o chudnutí, ale bohužiaľ do cesty sa dostávali rôzne veci (hlavne výhovorky). A Hey hou, moja loď konečne vyplávala! Výhovorky tu už nie sú, alebo aspoň od 3.Januára a váha ide dole. Dni pretočíme vpred do 30. novembra. Vedel som že jediný spôsob, ako to naozaj dokázať je vyjsť s mojou osobnou výzvou na verejnosť. Ak zlyhám celý svet sa môže smiať a hovoriť: “No, to sa dalo čakať!”. Ako to celé začalo? Rozprávali sme sa s naším dobrým priateľom a hlavným poker manažérom GPTL v Nórsku Thomasom Udnessom. Zariadili sme si rozhovor pre TV 2 Sport (jeden z hlavných kanálov v Nórsku). V podstate sme podnikli prvý krok a všetkým sme povedali o našich plánoch. 

Charita

Vybral som si edinburgský útulok pre psov a mačky a to z niekoľkých dôvodov. Po prvé, máme Ally, psíka, ktorého sme si odtiaľ zobrali asi pred 14-15 rokmi, aby robil spoločnosť mojej mame, keď som pracoval pre Livingston. Najdôležitejšie je, že to bolo tiež v čase, keď bola mojej babička diagnostikovaná rakovina. Ally bola s nami v dobrom i v tom horšom a považujem ju za jedného z mojich najlepších priateľov. Nehanbím sa priznať, že som ju niekoľko stokrát len tak objal a rozprával sa s ňou. Nevymenil by som ju za nič na svete a viem, že moja mama ju tiež veľmi miluje.

Viem, že ľudia, ktorí sú dobrovoľníkmi v  miestnych útulkoch robia naozaj úžasnú prácu. Niektoré zvieratá si prešli cez naozaj zlé časy a títo ľudia sa pokúšajú dať im nový a milujúci domov. Sú to skvelí ľudia venujúci sa správnej veci! S moja priateľkou Claire sme sa stretli s Rebeccou Bramhall a manažérkou Julie. Prediskutovali sme celý plán  a čo by sme presne  chceli dosiahnuť, a to je vyzdvihnúť zdravú stravu a prácu v útulku.

Desivá pravda

Na štvrtý deň som šiel do miestnej telocvične a urobil to, čo bolo potrebné. Vyskočil som na váhu a dostal skvelú správu, že mám 142 kg a moje merania sú: Krk 19.5, hrudník 50.5, pás 60, boky 51.5 (merané v palcoch). To všetko sú úplne nechutné informácie! Sám som si to spôsobil a zaprisahal som sa, že to zmením a z tohto obrovského teľa sa dostanem von!

Hlavný cieľ

Vyzbierať peniaze na charitu. Nebudem klamať, ale aj malý príspevok je skvelý a pomôže zvýšiť povedomie o tomto centre! Hmotnosť – Po dlhom premýšľaní som si dal pevný cieľ – 38,10 kg!

rossweight-lossĎakujem za každú podporu nielen pre mňa, ale hlavne pre túto skvelú charitu, ktorá sa stará o nechcené a túlavé zvieratá. Charita robí nádhernú a nezaplatiteľnú prácu. Z osobného hľadiska by som chcel zhodiť čo najviac kilogramov, a tiež zvýšiť povedomie o tomto probléme a vyzbierať, čo najviac peňazí na charitu. To je môj hlavný cieľ!

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.