0 Shares 3690 Views

Prečo hrať poker na 888?

jan 26, 2017
0 3691

888poker-download-now

888poker je lídrom na trhu globálneho online hrania, ktorý je meraný podľa počtu členov a ich spokojnosti. Hlavnou cieľom je zabezpečiť kvalitnú zábavu pre ľudí, ktorí majú radi hazardné hry, a dať im príležitosť, aby tak robili v bezpečnom, zábavnom, spravodlivom, regulovanom a zabezpečenom prostredí.

888poker je najrýchlejšia rastúca značka online pokru, ktorá hosťuje tisíce pokrových nadšencov z celého sveta. Od svojho oficiálneho spustenia v roku 1997 si už viac ako 25 miliónov hráčov mohlo užiť vzrušujúce hranie v tomto internetovom kasíne.

Turnaje a akcie herne 888

Pokrová herňa 888 nepretržite ponúka rôzne Knockout a Sit&Go turnaje, freerolly a kvalifikácie rôzneho druhu. Herňa ponúka aj priame buy-iny do veľkých medzinárodných Live turnajov. Pre hráčov je prichystaných aj veľa bonusov a darčekov, bohatý uvítací bonus a odmeny za odporúčanie. VIP program herne 888 poker pravidelne odmeňuje aktívnych hráčov rôznymi odmenami. K svojmu prvému vkladu dostanete 100% vstupný bonus až do výšky $400, ktorý sa na účet pripisuje postupne po $10.

Od herne dostávate peňažný bonus vo výške $88 akonáhle sa zaregistrujete – bez nutnosti vkladu! Podmienkou je potvrdenie do 14 dní kliknutím na odkaz v overovacom e-maile zaslanom do vašej schránky. Poď si po túto ponuku ešte dnes! ZAREGISTRUJ SA TU!

888_nodeposit

Fair Play prístup

Členom 888.com je garantované chránené a spravodlivé herné prostredie. Aby bolo zaistené, že herné výsledky sú naozaj náhodné, herňa 888 používa generátor náhodných čísel (RNG), ktorý vykonáva funkcie “dealera”. Pre zaistenie dôsledne náhodných výsledkov používa osvedčený generátor náhodných čísel MD5. Výsledky generované týmito generátormi náhodných čísel a mesačné percentuálne výhry sú každý mesiac hodnotené medzinárodne uznávanými auditormi. Hodnotenie jednotlivých hier 888casino a 888poker si môžete prezrieť na oficiálnych webových stránkach.

Kompletné zabezpečenie všetkých transakcií

Na webe 888.com sa denne spracuje tisícky bezpečných transakcií. Ponúka viac než 20 rôznych platobných metód, vrátane najdôveryhodnejších značiek v odvetví, ako sú napríklad Visa, MasterCard, NETELLER, Paypal, Skrill, Ukash alebo Paysafecard. Všetky informácie o kreditnej karte sú uložené na serveroch chránených najnovšom zabezpečením firewallom, aby sa zabránilo neoprávnenému prístupu.

100% zákaznícka podpora

Skupina 888 má centrálu v Gibraltári – Cassava Enterprises (Gibraltar) Limited, táto spoločnosť prevádzkuje web 888.com. Cassava Enterprise pôsobí v rámci licencie udelenej vládou Gibraltáru. Oddelenie podpory je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Ponúka pomoc v 11 rôznych jazykoch: telefonicky, e-mailom, alebo naživo pomocou on-line chatu.

Zodpovedné hranie

Herňa 888.com podporuje zodpovedné hranie. Pre riešenie prípadného problému patologického hráčstva zaviedlo niekoľko opatrení. Zákaz hrania online hier osobám mladším ako 18 rokov. Členovia si môžu nastaviť vlastnú maximálnu povolenú čiastku vkladu. Na požiadanie je možné hráčom zablokovať členstvo a zabrániť im vo vstupe do kasína a pokrového lobby.

888poker_H888poker-download-now

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.