0 Shares 12625 Views

PLON: Najväčšia svetová pokrová komunita pre ženy na svete!

jún 09, 2019
0 12626

Ak ste ešte nikdy nepočuli o Poker League of Nations, tak teraz je ten správny čas! PLON je najväčšia a najviac medzinárodne zastúpená ženská pokrová organizácia na svete. Založená v roku 2017, s cieľom proaktívneho zvyšovania účasti žien v pokri na celom svete. PLON nepretržite angažuje ženy, aby sa aktívne zúčastňovali na pokrových festivaloch a zoznamuje ich aj s online pokrom.


Slávne 50. výročie WSOP!

Las Vegas v americkej Nevade je toto leto opäť v plnom prúde a nabité množstvom Ladies eventov! PLON dokázalo niečo, čo žiadna iná organizácia, a to je pravidelné posielanie žien na živé turnaje. V tomto roku Poker League of Nations pošle až 8 hráčok do WSOP $10,000 NLH Main Eventu a niekoľko ďalších do eventov s menším buy-inom ($1500 a $1000).  PLON posiela dámy na turnaje po celom svete počas celého roka a neúnavne pracuje aj na vybudovaní ich pokrového bankrolu.

Ako funguje PLON staking?

Úspech organizácie je priamym dôsledkom láskavosti a štedrosti členov dobrovoľníckej komunity PLON. Hlavným cieľom je predovšetkým rozšíriť účasť žien na pokrových festivaloch. PLON poskytuje svojou aktívnou iniciatívou ženám platformu na živé hranie pokru. Šancu zahrať si poker na najvyššej úrovni v podobe rôznych main eventov a highrollerov, ktoré by si nemohli zahrať bez podpory, dámy určite patrične ocenia.

Iba nedávno PLON rozdávala tzv. Stay&Play balíčky do European Poker Series, Italian Poker Sport, Patrick Antonius Poker Challenge, WPT, alebo Sydney Champs! Štedro sa sponzorovali i mnohé dámske akcie s kasíno partnermi v Las Vegas, Švajčiarsku, Austrálii, Floride, Malte, Londýne, v Estónsku a Írsku.

V PLON stacking komunite ide ale oveľa viac ako len o finančné výhody, ktoré z toho plynú. Všetci členovia sa spoločne podieľajú na úspechu a hráčky majú obrovskú a stálu podporu v podobe kolektívneho cyber-railingu!

PLON komunita & ambasádori

S viac ako 4500 členmi PLON komunita neúnavne povzbudzuje ženy a ich účasť na pokrových turnajoch. Zároveň všetci členovia aktívne rozvíjajú organizáciu, ktorá je cenená pre svoju komunitu a vzájomnú podporu. Poker League of Nations sa snaží osloviť všetky krajiny zapojením ambasádorov, v ktorých sa konajú pokrové turnaje.

” Angažovali sme ženy na medzinárodnej úrovni, aby sme spolu vybudovali skutočne celosvetový kolektív a vytvorili solídnu organizáciu, ktorá je cenená pre našu komunitu, podporu, informácie a vedomosti. Rok 2018 bol fantastický a tešíme sa na ďalší silný rok 2019 #MoreWomen

Lena Evans, Founder, PLON

 

Pridaj sa k PLON komunite!

Pridaj sa k Poker League of Nations komunite aj ty a získaj bezplatný vzdelávací obsah od najlepších pokrových profesionálov (vrátane Phila Hellmutha, Antonia Esfandiariho, Johna Cynna, Matta Berkeyho, Heidi May, Davida Tuchmana, Sarah Herring, Jeffa Madsena, Sashy Liu, Marshy Wolak, Marií Konnikovej, Matta Savageho, Robbieho Strazynskyho, Normana Chada, Davida Sklanskyho, Seana McCormacka, Paula Campbella a iných).

Sleduj celosvetové pokrové udalosti, propagačné akcie a získaj spojenie s komunitou žien z celého sveta. Vychutnaj si exkluzívne výhody klubu a živé stretnutia s profesionálmi. Nenechaj si ujsť ponuky, ktoré nie sú k dispozícii nikde inde. Zaregistruj sa ešte dnes!

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.