0 Shares 13794 Views 1 Comments

Plná peňaženka: CASHBACK portál, ktorý vracia peniaze!

mar 29, 2017
0 13795 1

Plná peňaženka je nový CASHBACK portál, ktorý ti vráti peniaze späť z tvojho online nákupu! Pravidelne dostávať späť nejaké percentá z nákupu leteniek, ubytovania, alebo drahej elektroniky nie je vôbec zlé, alebo áno? Medzi obľúbené online obchody patria napríklad čínsky gigant Aliexpress (až 5% späť), elektronika od Hej (až 4% späť), ubytovanie od Booking (3% späť), Ebay (1.23%), alebo donáškové služby od dajme jedlo (až 11% späť).


Ako to celé funguje?

1. Zaregistruj sa do PLNEJ PEŇAŽENKY TU (dostaneš uvítací bonus 2€)

2. Potrebuješ si zarezervovať ubytovanie, pretože sa tu hrá napríklad tvoja obľúbená pokrová tour? V menu Plnejpeňaženky klikneš na ikonu Booking.com a budeš presmerovaný na hlavnú oficiálnu stránku, kde sa buď prihlásiš, alebo zaregistruješ, ak ešte nemáš účet.

3. Zarezervuješ si svoje ubytovanie. Do plnej peňaženky ti dôjde pripísaná odmena v hodnote 3% z nákupu. Pozor, odmena sa pripíše až po uhradení sumy za rezerváciu.

4. Plná peňaženka vypláca peniaze priamo na tvoj bankový účet! Peniaze budú na tvojom účte do 3 pracovných dní.

A takto naozaj jednoducho to funguje so všetkými obchodnými partnermi plnej peňaženky. Ak rád nakupuješ cez internet určite ti odporúčam registráciu do tohto fungujúceho slovenského cashback portálu.

Ďaľšie vychytávky a tipy

Ak do plnej peňaženky donesieš svojho kamoša, dostaneš jednorázovú odmenu €10!  Dokopy môžeš za odporúčania získať až €200! Tvôj kamoš tiež dostane malý vstupný bonus v podobe €2.  Odmena sa ti, ale pripíše na účet až po prvom nákupe tvojho známeho.

Tento skvelý cashback portál má aj svoj google chrome plugin, alebo tzv. lištu do prehliadača. Tá ťa vždy spoľahlivo upozorní na možnosť získať peniaze späť v obchodoch, v ktorých sa práve chystáš nakupovať. Pokiaľ sa do obchodu preklikneš nepriamo (nie cez portál PlnáPeňaženka.sk) a mal by si prísť o svoje vrátené peniaze z nákupu, nápomocná lišta od plnej peňaženky ti zobrazí upozornenie a žiadne peniaze ti už nikdy neutečú.

Zaujímavý vernostný program

Pre najvernejších zákazníkov sú pripravené špeciálne VIP statusy s ďalším zvýhodnením.V tabuľke nájdeš prehľadný zoznam VIP statusov, zoradených podľa počtu nákupov za posledných 30 dní. Plná peňaženka si váži tvoju priazeň a prejavenú dôveru!

Chcem sa ZAREGISTROVAŤ A DOSTÁVAŤ PENIAZE späť z mojich online nákupov.

Podobné užitočné článkyZa pokrom cez booking.com: Tipy a triky

One Response

  1. Nedávno som mala možnosť registrovať sa práve na Plnej Peňaženke a už som uskutočnila aj prvé nákupy, ktorých mi boli pripísané odmeny. Za mňa funguje perfektne.

    Reply

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.