0 Shares 2886 Views

PartyPoker ambasádor a 6-násobný grandslamový šampión Boris Becker zbankrotoval!

jún 22, 2017
0 2887

Šesťnásobný grandslamový šampión  a čerstvý PartyPoker ambasádor Boris Becker pred britským súdom deklaroval osobný bankrot. Bývalá nemecká tenisová hviezda totiž dlhodobo nedokázala splácať svoje dlhy, a preto mu londýnsky súd vyhlásil oficiálny osobný bankrot.


Jeho právnik John Briggs pred súdom žiadal o poslednú možnosť splatenia záväzkov v podobe zastavenia jeho nehnuteľnosti na Mallorce. Podľa registrátorky Christine Derrettovej chýbajú dôveryhodné dôkazy, že Becker dokáže splatiť dlhy v blízkej budúcnosti. Na základe týchto nezvratných faktov o Beckerovej finančnej situácií odmietla odložiť prípad a vyhlásila konkurzné konanie.

PartyPoker ambasádor

Boris Becker je hrdým ambasádorom herne PartyPoker spolu s ďalšími hviezdami ako sú Patrick Leonard, Roberto Romanello, Sam Trickett, Natalia Breviglieri, Jackie Glazier, Tony Dunst, 4-násobný svetový šampión v boxe Carl Froch a komentátorská legenda Mike Sexton. Becker o svojom minuloročnom vstupe do pokrového sveta s nadšením vyhlásil:

” Na pokrovom stole som rovnako súťaživý ako som bol na tenisovom kurte, takže som naozaj nadšený, že som partnerom PartyPoker. Poker som sa naučil hrať už dávno. Je to hra zručnosti a vytrvalosti, takže dúfam, že tu využijem svoje skúsenosti z tenisových kurtov. Partypoker má turnaje na svetovej úrovni a teším sa, že budem mať možnosť hrať on-line, rovnako ako aj live na Partypoker MILLIONS festivale v apríli! “

Boris Becker, ktorý bol najmladším hráčom, ktorý kedy vyhral mužský single šampionát a pokračoval vo svojich víťazstvách v rokoch 1986 a 1989. Jeho majetok sa odhadoval na 100 miliónov libier. Je neuveriteľné, keď človek s rozprávkovým príjmom zbankrotuje. Uvidíme ako na tento fakt odpovie jeho sponzorská herňa a PartyPoker Head poker manažér Tom Waters. Je dosť pravdepodobné, že Borisa už vďaka jeho kritickej finančnej situácií neuvidíme ako hrdého ambasádora na žiadnych živých Partypoker festivaloch.


Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.