0 Shares 6930 Views

Najlepšie knihy o pokri

jan 03, 2017
0 6931

Každý túži byť úspešný v pokri. Čas, ktorý zmysluplne venujete vzdelávaniu Vám určite prinesie vytúžené ovocie. Čítať knihy od kvalitných autorov, ktorí sa pokrom živia na profesionálnej úrovni určite nie je strata času. Pozrime sa na najlepšie knižne tituly, ktoré si môžete zakúpiť s 5% zľavou u nášho obchodného partnera Martinus.sk

Miliónový Poker 1.diel, autor: Jonathan Little

milionovypoker

Vo svojej najnovšej knihe Miliónový poker, autor prekračuje svoj tieň a posúva hranice poker literatúry na úplne novú úroveň. Ako sa mu to podarilo? K spísaniu knihy pozval tých najlepších z najlepších! Jednotlivými kapitolami vás tak budú sprevádzať svetoznáme hviezdy, ako je Phil Hellmuth, Chris Moneymaker, Ed Miller, Liv Boeree, Matt Affleck, alebo Olivier Busquet, populární koučovia Alex Fitzgerald Evan Jarvis a špičky v oblasti mentálnej hry Jared Tendler a Patricia Cardner. Každý z nich dostal za úlohu spracovať oblasť hry, v ktorej vyniká najviac. O tom, že sa všetkým autorom podarilo zhostiť sa tejto úlohy na jednotku, svedčí 5-hviezdičkové hodnotenie na najväčšom internetovom kníhkupectve Amazon.com, alebo hodnotenie na poker portáloch, ktoré knihu premenovali na ” tú Najlepšiu knihu o pokri za posledných niekoľko rokov.”

Vzhľadom k svojej rozsiahlosti vychádza titul v českom preklade vo dvoch dieloch. V prvom diele, zameranom na poker stratégiu, sa dozviete veľa cenných informácii o pokrových základoch, ovládnutie turnajov s nízkym buy-inom a satelitov, o tom, ako rýchlo stúpať hore po limitoch, analyzovať poker telly a v neposlednom rade o tom, ako ničiť svojho súpera na finálovom stole. Druhý diel knihy sa zameriava na zvládnutie technickej a mentálnej stránky hry. Na jeho vydanie sa môžete tešiť už za niekoľko mesiacov! KÚP KNIHU TU!

Techniky FBI v pokri (alebo Každý súper sa dá prečítať) Autor: Phill Hellmuth

fbipokerV češtine vychádza prvýkrát preklad knihy od Phil a Hellmutha: Read´Em and Reap: A Career FBI Agent‘s Guide to Decoding Poker Tells. Jej autor, bývalý agent FBI a v pokrovej komunite uznávaný expert na neverbálnu komunikáciu Joe Navarro tu pútavo opisuje spôsoby, ktorými možno “prečítať” súpera na základe signálov tela, ktoré každý z nás vydáva. Každý pokrový hráč hovorí k svojim protivníkom viac či menej  rečou tela, pretože žiadny človek na svete nie je stroj bez emócií. Čítanie týchto signálov je potom pri hre pre Vás minimálne rovnako dôležité, ako trebárs počítanie percent. Pokrovým fanúšikov a všetkým, ktorí to myslia s pokrom vážne, sa tak dostáva do rúk kniha, ktorá konečne vypĺňa veľkú medzeru medzi pokrovými titulmi, ktoré boli doteraz u nás preložené. KÚP KNIHU TU!

Kmotr Pokeru (Autobiografia) Autor: Doyle Brunson

kmotrpokeruMeno Doyla Brunsona určite netreba predstavovať. Jeden z najlepších hráčov všetkých čias, ktorý za svoj život dosiahol takmer $5,5 milióna dolárov na turnajových výhrach. Brunson stále stačí mladým agresívnym hráčom aj vo svojich 76 rokoch! Konečne prišiel s dlho očakávanou knihou. Vo svojej autobiografii nám predstavuje svoj pestrý život, v ktorom o napätie a nabité zbrane v ranných časoch pokru rozhodne nebola núdza. KÚP KNIHU TU!

Ace on the River (Manuál pokrového hráča) autor: Barry Greenstein

aceontheriver

Ace on the River od Barryho Greensteina je zaujímavá kniha pre profesionálneho hráča, ale aj pre tých príležitostných. V Knihe sú prítomné teoretické princípy a príklady hry samotnej. Čo ju však naozaj robí odlišnou od ostatných, je Greensteinov pohľad na skutočný život pokrového profesionála i mimo pokrových stolov, ktorý vo svojej publikácií čitateľom približuje zaujímavým spôsobom. Nie nadarmo je jeho kniha jednou z najuznávanejších medzi najlepšími hráčmi. KÚP KNIHU TU!

Moormanova kniha pokru (autor: Chris Moorman, Byron Jacobs)

moormanknihaZlepši si svoju hru s Moormanom, najlepším online hráčom v histórií pokru!

Po svojich začiatkoch kariéry ako hráča biliardu a bridžu sa Chris Moorman rozhodol svoje analytické prednosti zamerať na poker a stal sa jedným z najúspešnejších hráčov, ktorí kedy k pokrovému stolu zasadli. Dnes má Chris na konte cez 11 miliónov dolárov výhier z on-line pokru a k tomu ďalšie 4 milióny dolárov zo živých turnajov. Legenda pokru Doyle Brunson o knihe napísal:

” Moormanová kniha pokru je povinnou kúpou pre každého, kto sa aspoň vzdialene zaujíma o to, akým spôsobom o hre premýšľa najlepší profesionálni hráči sveta. Z celého srdca túto knihu odporúčam!”

Je to jedna z najlepších pokrových kníh súčasnosti a úplne bez pochybnosti Vám pomôže zlepšiť sa v pokri . KÚP KNIHU TU!

Objavte ďalšie zaujímavé knihy o pokri, ktoré si môžete zakúpiť s 5% zľavou u nášho obchodného partnera Martinus.sk.

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.