0 Shares 5082 Views

Kenny Hallaert o WSOP 2016: Růžička mi dal na stole zabrať!

nov 12, 2016
0 5083

Prinášame Vám krátky a výstižný rozhovor s belgičanom Kennym Hallaertom. Aké sú jeho pocity po dosiahnutí svojho najväčšieho životného úspechu v pokri? Aké sú ďalšie plány? Prečo miluje svoju prácu? Všetko a ešte viac sa dozviete v nasledujúcom exkluzívnom rozhovore pre Allin1 !

november-nine

Myslím, že ako hráč nepotrebuješ predstavovať. Bol si finalistom World Series of Poker November Nine 2016. Na finálovom stole si skončil na 6.mieste a dostal si sa veľmi blízko k titulu svetového šampióna. Aký je to pocit?

Cítim sa určite skvelo. Mojim cieľom bolo samozrejme vyhrať. Začínal som zo skvelej 4.pozície na chipoch, a to mi dalo veľkú nádej! Nakoniec som skončil na 6.mieste, čo bolo pre mňa trochu sklamanie, ale zbytočne sa tým netrápim. Keď sa pozriem spätne na posledné mesiace, vidím úspech, ktorý je plný úžasných skúseností.

Vráťme sa späť na World Series of Poker na finálový stôl. Ľutuješ niektoré zo svojich rozhodnutí, ktoré si urobil počas hry? Čo by si zmenil?

Asi ani nie, aspoň ma nič teraz nenapadne. Niektoré rozhodnutia boli veľmi tesné a samozrejme posledná ruka bola rozhodujúca. Napriek tomu by som urobil ten istý ťah, pretože som mal na to svoj dôvod. Ešte som spätne celkom neprehodnotil a neposúdil svoju hru na finálovom stole, keď tak urobím budem o tom mať oveľa lepšiu predstavu ako teraz.

Mal si na stole nejakého konkrétneho hráča, ktorý ti dal zabrať? Mal si na stole svojho poker nemesisa?

Všetkých hráčov som si pred finálovým stolom dopredu naštudoval. Růžička mi dal celkom pekne zabrať. Myslím si však, že to bolo skôr kvôli našim pozíciám na stole. Taktiež veľkú rolu zohrali handy, ktoré nám boli rozdané!

14681789_1393736043999816_8206910450035087400_n

Aké sú tvoje plány do budúcnosti? Po tomto vynikajúcom úspechu by si určite nemal problém s profesionálnym stackingom! Nerozmýšľal si o hraní pokru na profesionálnej úrovni?

Ešte som si neurobil žiadne konkrétne plány. Momentálne mám na pláne iba jeden turnaj, ktorý bude na budúci mesiac (Belgian Poker Challenge v Grand Casino de Namur). Mám na starosti organizáciu ako pokrový manažér. Vo všeobecnosti som už odohral veľký počet turnajov. Nie som si istý, či chcem navyšovať tieto počty. Musím sa trochu zamyslieť nad budúcnosťou. Dúfam, že v nasledujúcich mesiacoch sa mi podarí správne rozhodnúť.

Musím priznať, že je naozaj obdivuhodné, že stále pracuješ ako poker manažér. Čo je také zaujímave na tejto práci, že ťa tak baví? Zostaneš teda v pokrovom priemysle aj po svojom životnom úspechu na WSOP finálovom stole?

Milujem svoju prácu! Mám veľkú vášeň pre hru a tiež mám rád organizovanie veľkých pokrových festivalov. Toto je pre mňa ideálna kombinácia! Tiež mi to pomáha vyčistiť si trošku hlavu od neustáleho hrania pokru. Ako som už odpovedal v predchádzajúcej otázke, zatiaľ som sa ešte definitívne nerozhodol o svojej budúcnosti.

kenny-hallaert

Máš už naplánovaný svoj ďalší pokrový výlet? Na ktorom turnaji by si sa rád zúčastnil najbližšie ?

Možno sa zúčastním Master classics of Poker v Amsterdame, alebo EPT v Prahe. Na budúci rok mám veľký záujem ísť do Austrálie a zahrať si tam Aussie Milions.

Každý pokrový hráč bez pochýb sníva o dosiahnutí finálového stola na World Series Of Poker. Aké je tvoje tajomstvo úspechu? Mohol by si dať nejakú radu rekreačným a amatérskym hráčom?

Keď hráte poker musíte byť veľmi trpezliví. Napríklad v Main evente, štruktúra je veľmi pomalá. Netreba sa ponáhľať hneď na začiatku. Dostať sa na samotný finálový stôl trvá dlhých sedem dní! Samozrejme, že potrebujete, aby sa Vám v istých fázach turnaja dobre darilo. Bez kúska šťastia sa určite nedá dostať na finálový stôl v turnaji s viac ako 6700 hráčmi.

Ďakujeme Kennymu za rozhovor a prajeme veľa šťastia v osobnom aj profesionálnom živote! Na záver ešte jedna November Nine selfie aj s aktuálnym World Series of Poker šampiónom 2016 Quiom Nguyenom!

November Nine Selfie

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.