0 Shares 7192 Views

Caribbean Poker Party 2017 očami dealerov!

dec 11, 2017
0 7193

Najlepšou pokrovou udalosťou roka je pre hráčov a dealerov jedinečná karibská Millions Poker Party. Caribbean Poker Party je akčný festival, ktorý je spojený s garanciami až 10 miliónov dolárov. CPP 2017 sa konala od 19. do 25. Novembra v 5-hviezdičkovom Meliá Caribe Tropical rezorte v Punta Cane. Pokroví hráči, ale aj dealeri si tu prišli na svoje a Dominikánska republika zanechala v každom bohaté zážitky! Vyspovedala som dealerov z rôznych kútov sveta, aby nám priblížili unikátnosť celého karibského festivalu.

Ako by si opísal Caribbean Poker Party v Punta Cane?

Andy Tillman (USA): CPP bola skvelá tour s obrovskými prizepoolmi a ešte väčšia zábava pre hráčov a zamestnancov. Bolo to slnko, zábava a pravidelné denné akcie. Okrem skvelej lokality na pláži a festivalu s obrovskou garanciou, dostali hráči ešte bonus v podobe rôznych večierkov, kde si mohli vychutnať množstvo zábavy a relaxácie po pokri. CPP je prémiová udalosť v pokrovom svete!

Marína (Chorvátsko): CPP je definitívne jedným z najlepších turnajov, aký som kedy dealovala a zažila. Je to naozaj jedinečná skúsenosť pre dealerov, ako aj pre hráčov. Skvelá organizácia práce a veľa voľnočasových aktivít. Je to vlastne akási pracovná dovolenka.

Roxy (Kanada): Úžasný čas v práci aj mimo nej.

Hristyan (Bulharsko): CPP v Punte bolo skvelé! Organizácia, hotel, ľudia a prizepooly! Celý festival sa podaril veľmi dobre, dealeri a hráči boli spokojní, takže sme všetci odviedli dobrú prácu.

Matea (Chorvátsko): Keď sa ma niekto spýta na CPP Punta Cana, prvé slovo, ktoré ma napadne, je slovo úžasné. Tento festival je skutočne poker v raji. Celá atmosféra bola uvoľnená, bolo tu veľa skvelých hráčov a organizácia na najvyššej úrovni.

Čo sa vám najviac páčilo, zažili ste niečo, na čo nikdy nezabudnete?

Andy: Veľmi sa mi páčilo, že som bol tak blízko k pláži a užíval som si slnko popri práci. Tento festival bol o zábave, všetci zamestnanci boli skvelo naladení a každí si to tu užíval. Človek tu zažije zábavu, párty a rôzne akcie mimo pokrovej akcie, ktoré neuvidíte nikde inde.

Marína: Na celý CPP určite nikdy nezabudnem a je skutočne veľmi ťažké vybrať len jednu vec, alebo okamih. Denný program bol nabitý každodennými aktivitami v rezorte, ako boli napríklad miestne tanečné hodiny, rôzne tematické večery, aktivity na pláži a v bazéne, alebo návštevy miestnych ostrovov. Je to skúsenosť, ktorú môže dealer zažiť iba na Punta Cane.

Roxy: Strávený čas s mojou pokrovou rodinou. Väčšinou všetkých vidím tak dvakrát do roka, takže je vždy zábava, keď sa všetci opäť stretneme a zabávame, či už na pláži, alebo v poker roome.

Hristiyan: Vo freelancingu sa stretávame s rôznymi ľuďmi. Na CPP som sa stretol so starými priateľmi, s ktorými som cestoval. Spoznal som aj zaujímavú skupinku ľudí, ktorých som videl prvýkrat v živote a skvelo zapadli do našej komunity. Získal som veľa nových priateľov po celom svete. Nezabudnem na tie úsmevy na tvárach ľudí, keď sme prechádzali každé ráno pred raňajkami po východe slnka. Užíval som si parasailing a plávanie so žralokmi.

Tiež nezabudnem na tzv. “Dealer Jump”, kde asi 15 – 20 dealerov skočilo do bazéna v uniforme po skončení CPP. Ďalším bude naša “tímová pieseň”. To boli tie najlepšie veci, ktoré sa stali v priebehu jedného dňa. Potom sme už len každý deň na tú pieseň tancovali aspoň šesťkrát.

Matea: Bavilo ma tráviť čas so mojou poker rodinou. Je to najlepší team, s akým som kedy pracovala. Užili sme si množstvo bazénových párty a iných animačných aktivít, ktoré PartyPoker organizoval pre hráčov a zamestnancov.

Pokúste sa porovnať CPP s inými pokrovými festivalmi, na ktorých ste pracovali. Čo robí tento festival jedinečným a prečo?

Andy: Pokiaľ ide o CPP v porovnaní s inými festivalmi, hovoríme hlavne o najvyšších garanciách. O hráčov je postarané v mnohých ohľadoch. Je skvelé, že organizátor vytvorí takéto prostredie pre všetkých. CPP je jedinečná poker tour so skvelou atmosférou. Bolo by naozaj ťažké nájsť niekoho, kto sa tu nebavil.

Marína: Je nemožné porovnať CPP s iným pokrovými festivalmi. Práca v raji, nádherné strediská, obklopené krásnymi plážami a prírodou, celkovo množstvo vecí, ktoré tu môžete robiť vo voľnom čase. Je to skutočne jedinečná skúsenosť pre všetkých dealerov. Som vďačná, že som mala príležitosť byť súčasťou tejto organizácie a teším sa na ďalšie CPP.

Roxy: Už len skutočnosť, že táto event je All Inclusive, stáva sa lákavejšou pre všetkých. Party Poker robil veľa mimo pokrových aktivít, ktoré sa páčili hráčom. Všetci vrátane dealerov sa tu zabávali. Niektorí z nás uprednostňovali neskoršie zmeny, aby sme si mohli užívať slnko a zábavu.

Hrystian: Jedinečnosťou CPP je miesto! Dominikánska republika je plná ľudí, ktorí tancujú a usmievajú a sú ochotní vždy pomôcť. Možno práve kvôli tomu všetci milujú tento festival. Nemôžem to naozaj porovnávať so žiadnou inou pokrovou tour. ja zvyčajne pracujem veľa, ale kvôli okoliu a skvelým ľuďom bolo ťažké zostať a pracovať viac hodín a nechodiť na párty! Bol to skvelý výlet, plný nových priateľov a dobrej atmosféry. Čo viac by som mohol chcieť? Teším sa na budúci rok a dúfam, že budem vidieť všetkých znova!

Matea: Prvá vec, prečo CPP jedinečná, je exotická destinácia. Turnaj je vo veľkom luxusnom stredisku Punta Cana, ktoré bolo vyhradené iba pre hráčov a zamestnancov Party Poker. Druhým dôvodom je, že na tejto turné sa všetci tešia nielen z množstva pokru, ale aj z voľnému času. Na tomto festivale nemáte žiadny dôvod, aby ste sa neusmievali.

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.