0 Shares 2850 Views

Mega úspešné premiérové Grand Final Millions Barcelona

apr 27, 2018
0 2851

Možno ste prekvapení akou závratnou rýchlosťou sa vyšplhal počet hráčov, ktorí sa objavujú na Partypoker LIVE festivaloch. Druhá najväčšia online herna sveta doslova kvitne a dôkazom toho je aj premiérový festival v Barcelone. Grand Final Millions s €23.000 000 garantovaným prizepoolom v podobe 9 turnajov prekonal predstavy aj ambiciózného PP Live prezidenta. 


“Barcelona bola neuveriteľná. Počas festivalu sme skoro siahli na 30 miliónov eur, čo je naozaj skvelé, pretože je to naše prvé veľké finále. Bolo to úžasné a veľmi sa z toho teším! V prvej sezóne sme dosiahli viac, než sme dúfali. Zásadná vec je podpora pokerovej komunity. Pre mňa je to životne dôležité! Hráči prichádzajú na naše podujatia, podporujú nás a pomáhajú nám. Získali sme hráčov, ktorí majú najväčšiu integritu v hre ako Ike Haxton, Jason Koon, Elky a samozrejme Patrick Leonard. Sú to obrovské mená, ktoré nám pomáhajú formovať festivaly a miesta do niečoho, čo chcú hráči.” John Duthie, PP President

Grandiózna premiéra

Barcelona bola v tomto období viac veterná a upršaná ako slnečná, ale ani vrtkavé počasie neprekazilo úspech premiérovej PP Grand Final Millions tour. Dlhých pracovných 9 dní, 9 turnajov, 23 miliónov v garanciach, viac ako 120 pokrových stolov, 260 dealerov a 24 hodinová cash game akcia! Organizácia festivalu dala zabrať asi každému sektoru. Ja budem hodnotiť iba internú organizáciu dealerov o ktorú sme sa starali cez Dealers4Dealers.

Kasíno Barcelona zabezpečilo 180 miestnych dealerov, ktorých sme sa veľmi obávali, a to najmä z dôvodu jazykovej bariéry. Našťastie k žiadnym veľkým nedorozumeniam neprišlo a kvalita dealerov bola dobrá. Zvyšné čísla teamu dopĺňali ostrielaní freelance dealeri z D4D databázy. Hovoríme v tomto prípade o približne 90 skúsených pokrových dealeroch, ktorí už majú slušnú pokrovú históriu! Práca s profesionálmi je vždy ľahká a aj v tomto prípade prebiehalo všetko ako po masle. Premiérový Grand Final Barcelona festival sa aj preto právom pýši úspechom.

23 Mega je Mega!

Main Event s €10.300 buyinom zaznamenal 1,175 entries a prekonal 10M garanciu ľavou zadnou, pretože sa vyplácalo uctihodných €11,397,500! Najdrahším turnajom bol prestížny €100k Super High Roller do ktorého naskákalo 48 profesionálov a veľrýb, ktorí vygenerovali prizepool €4,656,000. Milióny sa rozdávali vo veľkom štýle a kanadský ME šampión Pascal Lefrancois si odniesol historických 1,7-milióna eur! Ide o najvyššiu sumu, ktorá bola kedy v tomto kasíne vyplatená.

Veľká Grand Final premiéra dopadla výborne, celková garancia festivalu sa prezbierala na €29,743,455 a premiérová tour v Barcelone prepísala pokrovú históriu!

Inovácia je kľúč k úspechu

Predražený bufet pred hlavným vstupom do poker roomu už určite hráči poznajú zo zástaviek EPT. Hotel si počas pokrových podujatí vie nastaviť naozaj grandiózne ceny za sendvič, ovocie, či balenú vodu. Toto obohacovanie sa však nepáčilo hráčom ani organizátorom. Vedenie PP preto zaviedlo inovatívne zmeny priamo za pochodu. Všetci hráči mohli hlasovať o jednotlivých zmenách a tieto zmeny boli vykonané okamžite!

” Návrhy museli vždy prísť od skupiny hráčov, nie iba od jedného. Celkovo sa festival skutočne vydaril. Uvedomujeme si, že je potrebné vykonať zmeny, malé veci, detaily, ako sú napríklad stoličky a jedlo. Budeme sa tým zaoberať. Budeme robiť nové veci a urobíme naše festivaly lepšie a lepšie.”, povedal John Duthie.

Prvotná spätná väzba prišla od highroller hráčov. PP urobil zmeny v súlade s tým, čo chceli. Všetky tieto veci boli vylepšované medzi turnajmi. Niekomu by sa takýto rýchly progres nemusel páčiť, ale rýchlosť inovácie sa musí uznať. Novinkou bolo napríklad zavedenie tzv. Shotclock, ktorý dával všetkým hráčom rovnaké množstvo času na rozmýšľanie. Timebank v podobe 30 sekúnd bol elegantne počas hry spustený na tablete dealerom. Zavedenie tohto digitalného pomocníka do hry bolo schválené podľa prieskumu až 80% hráčov.

Pozor na španielskych dlhoprstých!

V Barcelone si pokroví hráči musia dávať väčší pozor na organizované skupinky miestnych podnikavcov. Tí nedočkavo číhajú pred kasínom na opitých hráčov z Player Party, alebo sa len tak potulujú v zadnej časti na pláži. V dealerskej komunite všetci vedia o pravidelných prepadoch hráčov a dealerov počas prestížnych zástaviek EPT. V mestskej hromadnej doprave, alebo v preplnených obchodoch na vás zas striehnu vreckári. Barcelona je nádherné mesto popredkávané slávnymi stavbami od Antónia Gaudího, avšak netreba zabúdať na vysokú kriminalitu, ktorá tu bohužiaľ vládne.

A na akú zaujímavú a novú destináciu sa môžu hráči a dealeri už čoskoro tešiť? Určite musím spomenúť naplánovanú letnú premiéru nového festivalu v Nórsku. Nezabudnime ani na tohtoročnú zástavku Caribbean Poker Party 2018, ktorá sa presunula z dominikánskej republiky na Bahamy. Premiéra CPP zavíta do hlavného mesta Nassau a luxusného rezortu s kasínom Baha Mar! 

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.