0 Shares 3522 Views

Svetové konské preteky a Letný Poker Festival v írskom Galway

júl 16, 2017
0 3523

Galway Racecourse je hostiteľom jedného z najväčších závodných stretnutí na svete, známeho a kultového letného festivalu Galway Races, ktorý sa môže pochváliť siedmymi dňami vynikajúcich pretekov, pohostinnosti, zábavy, úžasnej módy a elektrickej atmosféry. Toto mesto každoročne pritiahne ľudí z celého Írska, ale aj zahraničia. Všetci túžia zažiť kúzlo, ktoré prináša tento výnimočný festival známy ako Galway Races.


Galway sa nachádza na západnom pobreží a je štvrté najväčšie mesto v Írsku. Prináleží mu prezývka “Mesto kmeňov”, alebo City of Tribes. Galway races sú najslávnejšie a celosvetovo známe konské preteky, ktorých sa zúčastnilo viac ako 250 000 ľudí v roku 2016. Celkový obrat na stávkach opäť dosiahol veľké čísla a výherný fond pre päťdesiatdva sponzorovaných pretekov dosiahol impozantných 1,8 milióna eur. V Írsku si Galway races nenechá ujsť žiadny milovník koňov, vsádzania a výbornej zábavy.

Galway Poker festival

Znamenitý letný Galway festival sa uskutoční už v pondelok 31. júla 2017 a bude trvať 7 dní. Galway je pripravené aj na príležitostných hráčov pokru! Malý pokrový festival sa uskutoční počas pretekov v Harbour hoteli v centre mesta. Hotel má zrekonštruovaný bar, reštauráciu a konferenčnú miestnosť a výbornú polohu. Toto všetko ho robí ideálnym miestom pre večerné pokrové seansy s Guinessom v ruke, ktoré vždy skončia poriadnou kocovinou. Hlavným mentorom a zakladateľom Galway festivalu je írsky pokrový profesionál a high-stakes komentátor pre Kings kasíno Fintan Gavin. Všetky turnaje sú jednodňovky s pripravenými trofejami pre víťazov. Turnaje s €40k v garanciach a nonstop cash game akcia je zaručená.

Ako sa dostať na Galway Races?

Priamy let s írskou nízkonakladovkou Ryanair: Bratislava – Dublin airport (2.5 hod.), autobus z letiska spoločnosť Citylink a Gobus (3 hod.), cena cca 20€ jednosmerný lístok (odporúčam kúpiť open return ticket online). Viac info o Galway races na oficiálnej stránke Galwayraces.com

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.