Poker books

Miliónový poker 1.diel
Platobná karta, dobierka, osobný odber
Slovensko
€21,88

Vo svojej najnovšej knihe Miliónový poker, autor Jonathan Little prekračuje svoj tieň a posúva hranice pokerliteratúry na úplne novú úroveň. Ako sa mu to podarilo? Celkom jednoducho. K spísaniu knihy prizval tých najlepších z najlepších. Jednotlivými kapitolami vás tak budú sprevádzať svetoznáme hviezdy, ako je Phil Hellmuth, Chris Moneymaker, Ed Miller, Liv Boeree, Matt Affleck, alebo Olivier Busquet, populární koučovia Alex Fitzgerald Evan Jarvis a špičky v oblasti mentálnej hry Jared Tendler a Patricia Cardnerová. Každý z nich dostal za úlohu spracovať oblasť hry, v ktorej vyniká najviac. O tom, že sa všetkým autorom podarilo zhostiť sa tejto úlohy na jednotku, svedčí bezmála päťhviezdičkové hodnotenie na najväčšom internetovom kníhkupectve Amazon.com, alebo hodnotenie na poker portáloch, ktoré knihy premenovali na “tú Najlepšiu knihu o pokri za posledných niekoľko rokov.”

Vzhľadom k svojej rozsiahlosti vychádza titul v českom preklade vo dvoch dieloch. V prvom diele, zameranom na poker stratégiu, sa dozviete veľa cenných informácii o pokrových základoch, ovládnutie turnajov s nízkym buy-inom a satelitov, o tom, ako rýchlo stúpať hore po limitoch, analyzovať poker telly a v neposlednom rade o tom, ako ničiť svojho súpera na finálovom stole.
Druhý diel knihy sa zameriava na zvládnutie technickej a mentálnej stránky hry. Na jeho vydanie sa môžete tešiť už za niekoľko mesiacov!

Knihu s 5% zľavou si môžete zakúpiť u nášho partnera v knihkupectve Martinus po kliknutí na dole uvedený link!

Allin1