0 Shares 7676 Views

Čo sa deje minútu po bluffe?

dec 28, 2016
0 7677

5 SEKÚND: Buuum!! A je to! Si Allin so svojim Monster blufom. Čumíš na tú kôpku chipov v strede stola. Nemôže to byť také ľahké, alebo áno?

20 SEKÚND: Tvoje Neuroreceptory v mozgu idú na plné obrátky. Celý stôl na teba pozerá. “Som v pohode. Som v pohode…!”

30 SEKÚND: Tvoje sluchové vnímanie sa akosi čudne zostruje, počuješ už krv pulzujúcu v ušiach. Aach bože. Už asi zistil, že blafuješ. Začína ťa svrbieť nos. Len sa neškriabať, neškriabať!

40 SEKÚND: Súper požiadal dealera o presný chipcount. Sekundy zas trvajú roky! Stále sa nerozhodol.Už počuješ tie hlasy vo svojej hlave: FOLD,fold,fold…

50 SEKÚND: Jeho oči sa podivne zužujú ako sa snaží prísť na to, či naozaj blafuješ. Spomalíš svoj dych na minimum a si si absolútne vedomý svojho strnulého držanie teľa.

60 SEKÚND: Zdvíha pomaly a váhavo ruku na stôl. Čas sa úplne zastavil. Skúšaš ho prečítať cez okuliare. Tie chipy si asi pushol priďaleko. Takto si sa rozdal a opustil..

60+ SEKÚND: Áááá….Zahodil!!! Si stále v hre! Dealer posúva k tebe tú kopu žetónov. Tvoje ruky sa trasú ako ich začínaš stackovať. Kedy je ďalší break? Zrazu máš nutkavú potrebu ísť čúrať.

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.