0 Shares 2613 Views

Allin pre včely, alebo adoptuj si úľ

máj 22, 2017
0 2614

Allin vie ísť každý, ale  nie každý vie urobiť aj niečo pre druhých. Na Slovensku je skvelý projekt s názvom Adoptuj si úľ. Jeho zakladateľom je študent včelárstva Adam Gandžala, ktorý vytvoril tento projekt v snahe nakopnúť to všetko k lepšiemu. Táto skvelá myšlienka si zaslúži podporu, a práve preto som sa rozhodla šíriť povedomie o tomto probléme aj v Casino & Poker komunite. Pokroví hráči zaplatia vysoké buy-iny do turnajov bez mihnutia oka, ale vedia podporiť aj dobrú vec?


Zachráňme spolu včelárstvo na Slovensku!

V roku 1989 bol počet včelích kolónií na Slovensku 430,100. Dnes je tento počet okolo 250,000. Hlavnou víziou tohto projektu je pomôcť slovenským včelárom vybudovať 10,000 nových včelstiev a pripomenúť ľuďom ako dôležité je toto remeslo, či už pre životné prostredie, poľnohospodárstvo, alebo nás samotných. Slovenský med  patrí medzi svetovo najkvalitnejšie. Pomôž upadajúcemu remeslu na nohy aj ty a adoptuj si úľ! S klesajúcou kvalitou životného prostredia klesá aj počet včiel. Ty to pomôžeš napraviť ako Pán!

Adoptuj si úľ a buď ALLIN pre včely aj ty!

Včelárske remeslo na Slovensku stagnuje. Používanie pesticídov, krádeže úľov, medvede, parazity a včelie choroby. S týmto všetkým včelári na bežnej báze musia bojovať. S tvojou pomocou vedia slovenskí včelári toto remeslo udržať a rozvíjať. Víziou projektu je aj naučiť ľudí, ako chutí pravý poctivý med. Svoj úľ si môžeš adoptovať za 99.90€. Priemerne založenie nového včelstva stojí okolo 200€, svojou adopciu však pokryješ tie najnutnejšie a naj-prioritnejšie náklady, zvyšok už doplatia včelári. Tvoja pomoc nezostane len tak nepovšimnutá a ako prejav vďaky za svoju pomoc získaš:

  • Výber mena pre svoj úľ
  • 5x 0,5kg pohár medu od včelára do mesiaca poštou
  • 5x 0,5kg pohár medu z tvojho úľa z 1. várky
  • Tipy na využitie medu od tvojho včelára
  • Prístup k úľu kedykoľvek na požiadanie
  • Doživotná 10% zľava u včelára
  • Certifikát o adopcií
  • Zapožičanie ochrany a vyskúšanie si včelárstva

Úžasná myšlienka, skvelý projekt, sladký, poctivý med a dobrý pocit na duši. Ak ťa projekt oslovil a chceš priložiť ruku k dielu, viac informácií nájdeš na ADOPTUJUL.SK. Svôj prvý úľ bude mať čoskoro aj ALLIN1 blog.

Ak sa ti článok páčil, pomôž mi šíriť povedomie a zdieľaj ho, alebo mu daj like. Každý z nás môže byť tou malou zmenou vo svete.

„Ak na našej planéte vyhynú včely, ostanú nám len 4 roky života.“– Albert Einstein

 

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.