0 Shares 8243 Views

Tomáš “Masuronike” Kubaliak: Vlogger netradičných poker videí

máj 04, 2017
0 8244

Poznáte to, všetci blogujú, vlogujú a hrajú poker for living. Tomáš Kubaliak aka Masuronike toho už v pokrovej komunite dokázal viac. Okrem toho, že založil sociálnu sieť Tiltbook, kde sa môžete oficiálne vyplakať zo všetkých svojich downswingov. Pred rokmi úspešne splnil aj svoju osobnú poker challenge. Z bankrollu $150, ktorý nestačí ani na lacný smartphone Huawei sa za osem mesiacov prepracoval na najprestížnejší status Supernova Elite v herni PokerStars.


Teraz sa však rozhodol svojími netradičnými a zábavnými poker videami ovládnuť vloggerský svet. Jeho najnovšie video z názvom Struggles of a poker vlogger in Slovakia sa určite vymyká klasickým “Posh” videám aké robí napríklad PokerStars Pro Jake Cody, alebo playboy Dan Bilzarian. Stará škodovka, autokamera prilepená páskou a kravy v pozadí. Takto vyzerá naháňačka za high-stakes poker action po Slovensku. Posúdte sami…

Nie, horor hostel sa naozaj nenatáčal na Slovensku, ale teraz tomu už určite všetci vďaka Tomášovi bezpodmienečne uverili 🙂

Nevadí, v každom prípade zábavné, originálne a netradičné video, ktoré v podstate úspešne poukazuje i na rôzne iné veci a problematiky. Nášmu netradičnému slovenskému vloggerovi držíme palce v tvorení jeho budúcich videí!

Prirodzene, po Hosteli, Masuronikových poker videách a štatisticky vysokej korupcií, aj toto je Naše Slovensko!

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.