0 Shares 12576 Views

SSOP Opening Event odštartoval festival skvelou účasťou!

jún 25, 2018
0 12577

SSOP Opening event včera úspešne odštartoval dlho očakávaný Slovak Series of Poker festival 2018. Tretí ročník úspešnej slovenskej poker tour prinesie hráčom množstvo pokrovej akcie, ktorá bude trvať dlhých 16 dní. Sedem zlatých, originálnych a vyšperkovaných náramkov, nízke buy-iny a zaujímavý €300,000 prizepool je zaručene lákadlom pre každého grindera v okolí!


Ako dopadol SSOP Opening event?

Prvý náramovkový event včera prilákal do Banco kasína pokristov z rôznych kútov Slovenska. Hoci tento úvodný turnaj neniesol žiadnu finančnú garanciu, myslím, že si ho nenechal ujsť žiadny hráč. Pri stoloch boli usadení všetci turnajoví regulári bratislavskej pokrovej scény a poker room sa zapĺňal novými nadšencami počas celých ôsmich levelov. SSOP Opening event včera odštartoval festival naozaj skvelou účasťou! A ako sa mi darilo?

Dnes to zlato nebude!

Počas prvých 5 levelov som si pohodlne sedela na double AVG stacku. Ďalšie tri leveli boli viac menej card dead a upadám do spiaceho módu. Prípadná snaha o hru skončila vždy zlým načasovaním a stratou žetónov. Po ukončení registrácie v 8. leveli sa finálny počet entries vyšplhal na neuveriteľných 196 a prizepool je krásnych €9408! Pre víťaza je prichystaný zlatý náramok v hodnote €3,000 a finančná prémia €2,167!

Motivujúce, ale bohužiaľ mi po prestávke zostáva už iba 22k a v hre je ešte 100 hráčov! O pár rúk neskôr sa dostávam do spotu, kde mi setnuté osmičky na turne dávajú prísľub slušného double-upu. Posielam svoj stack do boja, ale súper má už flopnutú nuts flush. Potrebujem pomoc, ktorú mi river neprináša. Board zostáva nespárovaný a vypadávam z turnaja okolo 70. miesta. Zlatý náramok si zo SSOP Opening eventu na poličku síce nepoložím, ale bol to príjemný pokrový večer 🙂

Aký je plán na večer?

Na dnes je naplánovaná skvelá SSOP FiftyK event s €50.000 GTD a €88 buy-inom! Počas festivalu je pripravených až 6 štartovacích flightov, a preto  možností na postup do druhého dňa bude dostatočne. Každý úvodný deň sa bude hrať až pokým nezostane v hre 10% z počtu entries. Všetci účastníci finálového dňa budú ITM a víťaz si odnesie ďalší zlatý náramok. Prídeš dnes zabojovať aj Ty? Viac info nájdeš na Bancocasino.sk

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.