0 Shares 10079 Views

FiftyK SSOP event: 1B flight resumé očami ryby

jún 30, 2018
0 10080

Zlatým klincom Slovak Series of Poker festivalu je Main Event s buy-inom €270+€25, ktorý  nesie v poradí už druhú €200,000 garanciu na Slovensku! Avšak ešte predtým ako vypukne boj o nového ME šampióna, hráčov čaká množstvo iných zaujímavých turnajov a garancií.


Včera sa odohral v poradí už druhý flight FiftyK eventu, ktorý ku vyprodukoval menej entries ako som predpokladala. V piatok večer si asi väčšina hráčov išla zresetovať hlavu, pretože po konci registrácie bolo zaznamenaných iba 85 entries. Môj odhad 130 teda vôbec nebol správny, ale o to viac ma bavilo na stole neustále rozprávať o ničom a sledovať ne/reakcie vážne sústredených súperov. Oživujúcou vsuvkou na stole bola jediná odpoveď od staršieho pána. Na otázku, či už mám byť ticho, odpovedal:

“Nie,mne to nevadí, aj tak som hluchý!“

Dobrá vrava,ale..

Tak nič, nik sa so mnou nerozpráva, iba Ela sa usmieva a presne vie, čo mám v mojom trolovaní za lubom. Nastal hrať túto nezbednú hru seriózne – 7♠4♠ CO 3-bet, 105♣ MP Open, J6 BB raise a bla bla. Nič nechodí, nech už je 3.level, vtedy si môžem podľa vlastne stanovených pravidiel objednať červené vínečko. Môj stôl je disciplinovaný, žiadne blafy, výkyvy nálad a ani konverzácia. Dobrá vrava, ale nikdy nie je zlá. Idem si naďalej svoje a bavím sa hrou, ale kto ma nepozná musí byť v pomykove. K stolu si prisadá môj dlhoročný známy pokrový hráč Vladko Fabok, ktorý ma hneď vyškolí na lucky river. Pomsta je sladká a o pár levelov neskôr, konečne karty hrajú poker sami aj mne. Na BB  flopnem s vášnivou 96 nuts straight, ktorý mám zaplatený do maxima a Vladko sa musí bohužiaľ pobrať od stola preč.

You know, Nothing

Hmmm, 9. level, počet hráčov stále iba 33 a už som aj celkom disciplinovane ticho. Po dôslednom x-krát skontrolovaní svojich kariet zisťujem, že aj mne vedia prísť rakety. Tie ku podivu neprehrám a dostávam sa na avg stack, ktorý približne 49k. Potom už nasledujú len pletky-zmatky, odhadzovačky, otváračky a zahadzovačky. Prisadený nový hráč s veľkým bicepsom označí moju hru za ultra tight. Myslím, že som určite mala na líčkach rumenec. Nie som pripravená na nečakaný “kompliment” od neznámeho.

FiftyK šantenie ukončené

Desiaty level sa stáva osudným a viera v silu Walking Sticks (pocket 77) na BB posiela všetky koliečka do stredu stola s nádpisom fish party.  Hráč si na gombíku nachádza esíčka a dvojouter z vesmíru nepadá. Rozhodnem sa ešte po rýchle Spin & Go v podobe posledného re-entry a registrácia je ukončená. Blindy  800/1600, ante 1600, 20k starting stack a zostávajúcich 26 hráčov, šance na úspech sú mizivé. Najlepšou rukou po prestávke sa pre mňa stáva K3, ktorá ale Allin boj proti Michalovi Nahlíkovi a jeho  A10 nevyhráva.

Ďalších flightov a náramkových turnajov sa už nemôžem zúčastniť, pretože ma už o pár dní čaká cesta do Portugalska a slnečnej Albufeiry. Travel itinenary, čiže dôkladný plán s tipmi a radami z cesty pre tých, čo radi cestujú nájdeš na blogu už čoskoro!

Ty si určite nenechaj ujsť Slovak Series of Poker Main Event s dvestotisícovou garanciou, ktorá štartuje už v stredu 4.Júla! Príď zabojovať a odnes si domov zlaté dukáty spolu s limitovaným náramkom, ktorý bude tento rok vyšperkovaný do dokonalosti. Nikdy nevieš, možno bude overlay 🙂 Viac info o festivale spolu s aktuálnymi Live reportami nájdeš na Bancocasino.sk

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.