0 Shares 12972 Views

Lukáš Nachtman: Aplikácia Pokerlist a cesta za úspechom!

jún 26, 2019
0 12973

Lukáš Nachtman  je v pokrovej komunite známy hlavne kvôli jeho aktivitám, ktoré sú spojené s aplikáciou PokerList a pokrovým webom pokerman.sk. Rozhodla som sa Lukáša trochu vyspovedať a zistiť niečo viac o jeho budúcich plánoch a víziach.


Môžeš sa v skratke predstaviť všetkým čitateľom, ktorý ťa ešte na našej pokrovej scéne nepoznajú?

Zdravím všetkých čitateľov Allin1 blogu. Volám sa Lukáš Nachtman a mám 35 rokov. Som z Prahy ale už dlhšiu dobu žijem Bratislave. Tak ako veľa mojich kamarátov, aj mňa zlákalo kúzlo pokru, ktorému sa rekreačne venujem už od osemnástky. Na Slovensku sme najskôr založili pokrový web Pokerman.sk a po nejakom čase som sa dostal aj k projektu PokerList.

Povedz nám niečo viac o aplikácii Pokerlist a jej úspechoch?

PokerList je mobilná aplikácia pre LIVE pokrových hráčov, ktorí majú vďaka nej kompletné informácie o turnajoch, cash game či eventoch, ktoré sa konajú po celej Európe. Aktuálne už spolupracuje s desiatkami kasín a eventovými agentúrami po celej Európe. Nedávno nás dokonca oslovila marketingová sekcia najväčšej herne na svete a zatiaľ nechcem prezrádzať viac detailov, ale čakajú nás ďalšie rokovania. Za úspech ale už teraz považujem reakcie pokrových manažérov, ktorí oceňujú dizajn a funkcionalitu celej aplikácie. V Európe už funguje pár takýchto aplikácii ale všetci, naozaj všetci nám hovoria, že sme ďaleko pred konkurenciou.

Čo ťa inšpirovalo odkúpiť Pokerlist a ako dlho trvala realizácia?

Je pravda, že najskôr som mal vo firme len menšinový podiel. Videl som v celej aplikácii veľký potenciál a tak som sa rozhodol odkúpiť celý projekt PokerList a nasmerovať ho trošku inou cestou, ako bol do tej doby smerovaný. Celý vývoj aplikácie ešte zďaleka nie je na konci. Pri návštevách rôznych štátov dostávame ďalšie a ďalšie nápady, ako to celé ešte vylepšiť a ako posunúť PokerList ešte viac dopredu. Snažíme sa počúvať hráčov, sledujeme technológie a pokiaľ nás napadne funkcionalita, ktorá by mohla byť pre hráčov a kasína prínosom, implementujeme tieto vylepšenia.

V ktorých krajinách môžu hráči využívať aplikáciu?

Pred nedávnom sme sprístupnili nový štát a to bolo Španielsko. Aktuálne sa teda v PokerListe nachádza 15 krajín (Rakúsko, Belgicko, Česko, Dánsko, Francúzsko, Nemecko, Maďarsko, Írsko, Malta, Holandsko, Poľsko, Slovensko, Španielsko, Švajčiarsko a Veľká Británia), v ktorých máme zmapované denné turnaje, cash game stoly prípadne aj články s pokrovými novinkami alebo live streamy či videá ako doplnok informácii. Sekcia Events je však otvorená skoro pre celý svet. Na pokrové eventy cestujú hráči z celého sveta a tým pádom aj týmto hráčom prinášame informácie, ktoré o danom evente hľadajú.

Aké sú najväčšie výhody využívania aplikácie Pokerlist pre hráčov?

Najväčšou výhodou je hlavne aktuálnosť a rýchlosť akou môžu užívatelia získať informácie, ktoré hľadajú. Koľkokrát má človek za deň v rukách svoj telefón? Veľakrát. Stačí teda zapnúť aplikáciu, tá dokáže pomocou GPS hráča lokalizovať a následne mu ukáže, kde sa čo hrá v jeho blízkosti. Dokonca nemusí nič vyhľadávať cez Google, alebo otvárať hromadu stránok. So zabudovanou navigáciou nebude blúdiť pri hľadaní poker roomu ani v cudzom meste či štáte.

Čo má urobiť poker manager alebo kasíno, aby ste zobrazovali aj ich hry?

Je to veľmi jednoduché, ktokoľvek má záujem o spoluprácu, stačí sa nám ozvať na email alebo Facebook. Vo veľmi krátkej dobe dokážeme tento poker room pridať do zoznamu pre príslušný štát a pripraviť prihlasovacie údaje. Každý má možnosť si PokerList vyskúšať nejaký čas zadarmo aby spoznal výhody, ktoré pre daný poker room prináša. Zároveň sú všetky informácie o aplikácii aj s kontaktom na našej webovej stránke www.pokerlist.com.

Na čo nové sa môžu používatelia PokerListu tešiť v blízkej budúcnosti?

Určite sa ešte budeme rozširovať do ďalších štátov, uvidíme podľa záujmu hráčov a mažérov, ktoré to budú. Plánujeme aj vlastnú sériu a pokiaľ nás napadne nejaký funkcionalita, ktorá bude mať prínos, určite ju čoskoro nájdete v aplikácii. Uvidíme, čo prinesie druhá polovica tohto roku.

Vďaka za rozhovor a dúfam, že o aplikácii PokerList ešte budeme počuť! 

Aplikácia Pokerlist je pre všetkých užívateľov k stiahnutiu zadarmo! 

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.