0 Shares 6355 Views

Allin1 a Poker cestovanie bloggera od leta po zimu 2017

aug 18, 2017
0 6356

Nasledujúce mesiace budú zahŕňať veľa aktívneho a zaujímavého cestovania, a preto najbližšie články na blogu budú hlavne o cestovaní za pokrom a inými pôžitkami. V každom článku sa budú okrem osobných dojmov a skúseností nachádzať aj užitočné tipy&triky a podrobné popisy ciest, ktoré môžu pomôcť všetkým vášnivým poker cestovateľom. Dúfam, že sa mi ich podarí napísať, čo najviac. Aké sú teda Allin1 cestovateľské plány 2017?


AUGUST:

O pár dní moje cestovanie začína z Bratislavy do španielskej Malagy, kde si skúsim za 3 dni trochu opáliť svoje albínske sfarbenie teľa. Potom cesta bude pokračovať na juh Pyrenejského polostrova a na miesto, ktoré je najbližšie k Afrike – GIBRALTÁR. Tu zavítam aj do prvého luxusného jachtového kasína na svete Sunborn, ktoré sa nachádza v prístave v Marina Village.

SEPTEMBER:

Pár dní po návrate zo slnečného Španielska by som sa rada zúčastnila 1.vydania Sunday Live Milions v Kings kasíne Rozvadov. V českom “Las Vegas” som ešte nikdy nebola, na rozdiel od 99% slovenskej hráčskej komunity. Táto dvojitá premiéra by mohla skončiť so šťastným koncom. Na PokerStars festival nadväzuje úspešná German Poker Days Tour, tak prečo nezabiť “dve muchy jednou ranou“? Z obidvoch festivalov opäť prinesiem podrobnú recenziu z pohľadu hráča.

Po úspešnom, či neúspešnom pokrovom grindení bude cestovanie pokračovať na druhý najväčší ostrov Stredozemného mora – SARDÍNIU. Tu poker odložíme na chvíľu stranou a budeme sa venovať 11-dňovému objavovaniu krásy tohto rozmanitého ostrova.

 

OKTÓBER:

Do Írska sa mi darí pravidelne cestovať každé 2-3 mesiace, takže táto rutina zostáva stále neporušená. Október zo sebou prináša zopár pracovných povinností v podobe International Poker Open festivalu v Dubline. Táto poker tour je prvým festivalom, ktorý oficiálne spolupracuje s prvou nezávislou online databázou pre casino & poker freelancerov na svete DEALERS4DEALERS.COM.

(Ak si dealer a rád by si sa tohto festivalu zúčastnil, zaregistruj sa na tejto oficiálnej stránke a objav s nami nové možnosti svojej práce!)

NOVEMBER:

Je nepríjemný a pochmúrny studený mesiac, a preto treba utiecť do karibského raja, kde je skvelý rum a cigary. Caribbean Poker Party  PUNTA CANA v dominikánskej republike je nezabudnuteľný hráčsky zážitok a toto miesto určite dostane každého hráča. Posúďte sami..

DECEMBER:

Plány sú zatiaľ neznáme, ale pravdepodobne do nich bude patriť účasť na PokerStars Championship v Prahe a popíjanie vareného vína na vianočných trhoch. Tento článok budem aktualizovať, ak by ešte medzičasom pribudla nejaká pokrová destinácia, ktorá by mohla byť zaujímavá pre pokrovú komunitu. Všetky užitočné tipy&triky a popisy z ciest budú postupne spracované do jednotlivých článkov a určite splnia očakávania všetkých vášnivých pokrových cestovateľov 🙂

 

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.