0 Shares 2967 Views

Kúp, predaj, bloguj a propaguj!

dec 09, 2016
0 2968

Allin1 je nový a prvý slovenský Casino&Poker blog, ktorý Vám ponúka iný pohľad na kasína a svet pokru! Prečo je to tak? To je jednoduché! Na stránku nepíšu žiadni platení redaktori, nemáme ani žiadnych moderátorov. Články sú písané z vlastných skúseností iba jedným človekom. Základom sú dlhoročné bohaté pracovné skúsenosti v rôznych gaming oblastiach.

To však nie je všetko! Cieľom je vytvoriť stránku na ktorej postupne nájdete naozaj všetko v jednom pod jednou strechou! Čo to znamená?

Inzeruj a nakupuj na Allin1!

Na blogu môžete nájsť sekciu Pokerstuff – jednoduchú inzerciu, ktorá Vám po registrácií umožní pridávať vlastné inzeráty. Nájdite jedinečné pokrové doplnky podľa svoje chuti, ktoré nenájdete na žiadnom inom webe! Buďte iný a vyniknite za pokrovými stolmi! Pokerstuff inzercia je pre všetkých zadarmo a vždy bude! Veselé nakupovanie!backg6

Pridajte si svoj článok!

publish-1Na Allin1 blogu Vám radi umožníme tvoriť skvelý obsah  a zároveň spropagovať záujmy Vášho pokrového klubu, alebo kasína. Stačí si vybrať z nasledujúcich cenovo dostupných a výhodných balíkov. Po registrácii môžete začať tvoriť vlastné články, ktoré sa ukážu vo Vami vybranej kategórii.

Články o pripravovaných  turnajoch, alebo festivaloch vo Vašom klube môžete umiestniť do kategórie Poker turnaje. Vaše kasíno party, novinky a iné udalosti Vám radi umiestnime do sekcie NovinkyVyberte si s výhodných a cenovo dostupných marketingových balíkov. Každý balík zahŕňa aj uverejnenie Vášho predvoleného reklamného statusu k danému článku na oficiálnej facebook Allin1 stránke.

Ponuka reklamných plôch a formátov na blogu!

Allin1 Vám ponúka aj reklamný priestor pre prezentáciu Vášho kasína, alebo pokrového klubu. Ponúkame Vám samostatné bannerové formáty alebo cenovo výhodný balík reklamných formátov. Vaša reklama sa môže zobrazovať na hlavnej stránke alebo ju môžeme cieliť do jednotlivých kategórií na webe. Na požiadanie umiestnime na stránku Vaše logo s prepojením, alebo napíšeme kvalitnú recenziu. V prípade záujmu o reklamu nás kontaktujte na: info@allin1.sk

 

 

 

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.