0 Shares 2828 Views

Podeľ sa s nami o svoj príbeh!

dec 20, 2016
0 2829

Si poker dealer, kasíno krupiér, alebo pracuješ na nejakej inej pozícii a tvôj lifestyle je spojený s herným priemyslom? Nemáš svoj blog, rád píšeš a chcel by si sa len tak podeliť o svoju zaujímavú skúsenosť, pokrový zážitok, alebo o pikošku z práce? Pracuješ na Slovensku, alebo si už za horami – dolami v zahraničí? Si vášnivý hráč pokru, profesionálny hazardný hráč, alebo len klasický rekreačný kasíno gemblerik? To je úplne jedno, pretože všetky príbehy sú na allin1 blogu vítané! 

Podeľ sa s nami o svoj príbeh na blogu úplne zadarmo a pobav našu kasíno a poker komunitu!

sharestoryopr

Ako na to?

Zaregistruj sa na blogu (Prihlásenie/Registrácia). Registrácia je nevyhnutná z bezpečnostných dôvodov a úmyselnému spamovaniu stránky. Na hlavnej lište nájdeš kategóriu POKERSTUFF a v nej sekciu Pridajte si svoj článok. Tu nájdeš balíček MÔJ ALLIN1 STORYPo kliknutí na objednaj sa dostaneš do jednoduchého textového word editoru a môžeš začať tvoriť svoj prvý článok! Je to jednoduché! Všetky svoje články nájdeš na stránke v osobitnej kategórií  Môj Allin1 story.

Ak patríš medzi tých menej technicky zdatných a nevieš si s tým dať rady, alebo si len lenivý. Nevadí! Pošli mi svoj článok aj s prípadnými fotkami na info@allin1.sk. Tvoj príspevok si prečítam a uverejním ho za teba!

Všetky články prechádzať admin kontrolou. Z dôvodu úmyselného uverejnenia “vybraných” slov, alebo cielenému marketing propagovaniu. Overení dlhodobí prispievatelia bude možnosť nastavenia automatického schvaľovania článkov! Všetky svoje články nájdeš na stránke v kategórii MÔJ ALLIN1 STORY.

Čo neskôr pribudne?

Pridať možnosť hodnotenia čitateľmi. Za najlepšie hodnotený článok v danom mesiaci bude jeho autor finančne alebo vecne odmenený! Najlepšie hodnotený článok si zaslúži byť bezplatne preložený, aby si ho mohli prečítať všetci! Váš príbeh bude uverejnený na hlavnej stránke blogu aj s propagáciou v oficiálnej facebook allin1 skupine.

Ak máš nápad ako daný projekt vylepšiť, sem s ním! Všetky kreatívne nápady sú vítane!

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.