0 Shares 1421 Views

Banco kasíno: SSOP ME a malý grind za zlatom 3.časť

júl 07, 2017
0 1422

Hlavná hviezda 15-dňového pokrového festivalu SLOVAK SERIES OF POKER, ktorou je main event s buy-inom 180+20€ €120.000 garanciu má za sebou už dva štartovacie dni! Poďme sa pozrieť na krátku rekapituláciu z Day B, ktorého som sa zúčastnila aj ja.


Zaujímavé zloženie stola

Zloženie môjho stola bolo hviezdne v podobe 2-násobného šampióna Grand Prix Andreja Desseta, ostrielaného Robinha a Patrika Cyklamíniho. Prvé nudné leveli nepriniesli žiadné extrémne akcie. Posledná ruka pred breakom sa stala ale osudná práve Patrikovi, ktorý sa dostal do zápletky s Robinhom. Patrik s kombináciou AJ narazí v HU do Robinhových QQ a vypadáva z turnaja. Pár rúk po prestávke Robinho flopne svoje Lucky Sevens Quads na flope 776, turn 8 a river 9 síce dal Andrejovi Dessetovi 2 top pairs, ruku však zahadzuje. Robinho dostáva svoj poker zaplatený od ďalších dvoch súperov.

Foldnuté Rockets

O pár rúk neskôr prichádzajú na pomoc rakety, ktoré však musia obstáť proti ďalším 3 hráčom. Rainbow flop K23 je výborný a c-bet v hodnote 3k vyháňa mojich dvoch súperov. V hre zostáva hravý rakúsky hráč, ktorý podozrivo calluje túto vysokú stávku zo SB. Turn prináša 4 a týpek bez rozmýšľania vystrelí celý svoj 26k stack za čiaru (6.level 200/400). Nech sa páči, rakety končia smutne face-up foldnuté! Viem, že je to dobrý fold a dávam ho na K3, alebo set s 22/33. Na prestávke z neho vytiahnem, že to K3 mal.

More Stars, more Stars!

V 8.leveli si na náš stôl prisadá slovenský online MTT líder Lukáš Benkovič aka “LuCasino777”. Môže byť tento stôl ešte menej zložitejší? V 11.leveli posielam z MP svoj 13k shortstack do boja s AQ pri blindoch 600/1200 a dostávam snap call od Desseta s A10. Dessetovské šťastíčko tentokrát 3-outerík nevytočilo a dostávam sa opäť na starting stack a pokrové trápenie môže pokračovať.

O pár rúk neskôr sa neplánovane ocitnem v zápletke s K♠3♠ (BB), flop 7♠3♣4♠, SB bet 7k a ja posielam allin 28k s bottom párom a 2nd nuts flash draw. Nebudeme stack žmoliť do rána, či? Ak dostanem možný 3-násobný call a som vo Value Town, čo je môj cieľ. Robinho zahadzuje svoje desiny. Small blind call otáča top pár, flush #nikdynepríde, ale riverový King ma vytiahne z pokrovej mizérie a hra pokračuje!

“Tri kone nič neznamenajú, keď máš dve pätky!”

Táto hláška je určite pokrová perla večera, ale poďme naspäť k pokrovému dianiu. Náš stôl sa zatvára a svoj 70k vydretý stack si v lodičke odnášam na nový stôl. V 13.leveli posiela rakušan Ankucic svoj stack 40k+ allin s párom sedmičiek, posielam protection Allin s pocket JJ. Rakúská šťastena prináša sedmičku na turne a ja opäť padám na starting stack.

Po krátkej prestávke mi pristanú na SB AA, akcia je open + nejakých pár callov, ja push 30k a dostávam call s párom háčikov. Esíčka tentokrát 2-outer nezabil a 65k stack pri avg.86k je stále nádejný. V hre je posledných 30 hráčov a máme tu chip-up. V ďalšom leveli sa utg rozhodne na open 5k a ja posielam svoj starting stack z Bt a AK. Súper otáča QQ a K vo window udrží flop lead a mám opäť dejavú 70k stack.

O pár levelov neskôr, keď je v hre posledných 25 hráčov pushujem desiny a 45k, call s nižšími 55 ma našťastie zdabloval. Potom dlho nič, zamrznutý čas, bum-bác a 5 vypadnutí, opäť bod mrazu, ranné svetlo dopadá na gemblérske unavené tváre. Dostávame sa na bublinu a veľké stacky sa zbytočne bláznia. Nakoniec na druhom stole konečne vypadáva hráč a môj utrápený shortstack 65k je ITM v day 2. Zo 123 entries postupuje 15 hráčov a SSOP grind pokračuje v nedeľu!

Final day

Do finálového dňa postúpilo 88 hráčov zo 708 entries. Svoj 50k shortstack pri avg. 400k posielam Allin v 18.leveli pri blindoch 3/6k s A♠7♠. Hráč na Utg, ktorý hru otvoril s A3 ma calluje a flop A3x je nočná mora! Na turn a river príde  a backdoor flush mi dopraje double up na 90k. S desiatimi blindami “preplávam” väčšinu levelov, v turnaji sa nachádza posledných 45 hráčov. Pocket Kings mi opäť zdablujú môj mini stack, keď ustoja do nuts flush draw a dostávam sa na 140k stack pri avg. 505k. Ďalšie leveli sa nič nedeje, pravidelne mi chodia rubbish hands. Máme tu 23.level s 37 hráčmi a opäť mám short 75k pri 6/12k blindoch. Robinho si otvára hru s AK a hráč so 77 calluje, ja push 43k s 99, Robinho raise a dostáva Allin od hráča so 77, po krátkom tanku calluje tento masívny bet cca 400k. Flop prináša A a ďalšie sa objavuje na turne. Svoj shortstackový boj končím na 37.pozícií za 489€. Celý 15-dňový festival Slovak Series of Poker v Banco kasíne hodnotím ako skvelé spestrenie, ktoré naša slovenská pokrová komunita určite uvíta každý rok!

Pridaj komentár

Your email address will not be published.