0 Shares 6513 Views

Banco kasíno: SSOP ME a malý grind za zlatom 3.časť

júl 07, 2017
0 6514

Hlavná hviezda 15-dňového pokrového festivalu SLOVAK SERIES OF POKER, ktorou je main event s buy-inom 180+20€ €120.000 garanciu má za sebou už dva štartovacie dni! Poďme sa pozrieť na krátku rekapituláciu z Day B, ktorého som sa zúčastnila aj ja.


Zaujímavé zloženie stola

Zloženie môjho stola bolo hviezdne v podobe 2-násobného šampióna Grand Prix Andreja Desseta, ostrielaného Robinha a Patrika Cyklamíniho. Prvé nudné leveli nepriniesli žiadné extrémne akcie. Posledná ruka pred breakom sa stala ale osudná práve Patrikovi, ktorý sa dostal do zápletky s Robinhom. Patrik s kombináciou AJ narazí v HU do Robinhových QQ a vypadáva z turnaja. Pár rúk po prestávke Robinho flopne svoje Lucky Sevens Quads na flope 776, turn 8 a river 9 síce dal Andrejovi Dessetovi 2 top pairs, ruku však zahadzuje. Robinho dostáva svoj poker zaplatený od ďalších dvoch súperov.

Foldnuté Rockets

O pár rúk neskôr prichádzajú na pomoc rakety, ktoré však musia obstáť proti ďalším 3 hráčom. Rainbow flop K23 je výborný a c-bet v hodnote 3k vyháňa mojich dvoch súperov. V hre zostáva hravý rakúsky hráč, ktorý podozrivo calluje túto vysokú stávku zo SB. Turn prináša 4 a týpek bez rozmýšľania vystrelí celý svoj 26k stack za čiaru (6.level 200/400). Nech sa páči, rakety končia smutne face-up foldnuté! Viem, že je to dobrý fold a dávam ho na K3, alebo set s 22/33. Na prestávke z neho vytiahnem, že to K3 mal.

More Stars, more Stars!

V 8.leveli si na náš stôl prisadá slovenský online MTT líder Lukáš Benkovič aka “LuCasino777”. Môže byť tento stôl ešte menej zložitejší? V 11.leveli posielam z MP svoj 13k shortstack do boja s AQ pri blindoch 600/1200 a dostávam snap call od Desseta s A10. Dessetovské šťastíčko tentokrát 3-outerík nevytočilo a dostávam sa opäť na starting stack a pokrové trápenie môže pokračovať.

O pár rúk neskôr sa neplánovane ocitnem v zápletke s K♠3♠ (BB), flop 7♠3♣4♠, SB bet 7k a ja posielam allin 28k s bottom párom a 2nd nuts flash draw. Nebudeme stack žmoliť do rána, či? Ak dostanem možný 3-násobný call a som vo Value Town, čo je môj cieľ. Robinho zahadzuje svoje desiny. Small blind call otáča top pár, flush #nikdynepríde, ale riverový King ma vytiahne z pokrovej mizérie a hra pokračuje!

“Tri kone nič neznamenajú, keď máš dve pätky!”

Táto hláška je určite pokrová perla večera, ale poďme naspäť k pokrovému dianiu. Náš stôl sa zatvára a svoj 70k vydretý stack si v lodičke odnášam na nový stôl. V 13.leveli posiela rakušan Ankucic svoj stack 40k+ allin s párom sedmičiek, posielam protection Allin s pocket JJ. Rakúská šťastena prináša sedmičku na turne a ja opäť padám na starting stack.

Po krátkej prestávke mi pristanú na SB AA, akcia je open + nejakých pár callov, ja push 30k a dostávam call s párom háčikov. Esíčka tentokrát 2-outer nezabil a 65k stack pri avg.86k je stále nádejný. V hre je posledných 30 hráčov a máme tu chip-up. V ďalšom leveli sa utg rozhodne na open 5k a ja posielam svoj starting stack z Bt a AK. Súper otáča QQ a K vo window udrží flop lead a mám opäť dejavú 70k stack.

O pár levelov neskôr, keď je v hre posledných 25 hráčov pushujem desiny a 45k, call s nižšími 55 ma našťastie zdabloval. Potom dlho nič, zamrznutý čas, bum-bác a 5 vypadnutí, opäť bod mrazu, ranné svetlo dopadá na gemblérske unavené tváre. Dostávame sa na bublinu a veľké stacky sa zbytočne bláznia. Nakoniec na druhom stole konečne vypadáva hráč a môj utrápený shortstack 65k je ITM v day 2. Zo 123 entries postupuje 15 hráčov a SSOP grind pokračuje v nedeľu!

Final day

Do finálového dňa postúpilo 88 hráčov zo 708 entries. Svoj 50k shortstack pri avg. 400k posielam Allin v 18.leveli pri blindoch 3/6k s A♠7♠. Hráč na Utg, ktorý hru otvoril s A3 ma calluje a flop A3x je nočná mora! Na turn a river príde  a backdoor flush mi dopraje double up na 90k. S desiatimi blindami “preplávam” väčšinu levelov, v turnaji sa nachádza posledných 45 hráčov. Pocket Kings mi opäť zdablujú môj mini stack, keď ustoja do nuts flush draw a dostávam sa na 140k stack pri avg. 505k. Ďalšie leveli sa nič nedeje, pravidelne mi chodia rubbish hands. Máme tu 23.level s 37 hráčmi a opäť mám short 75k pri 6/12k blindoch. Robinho si otvára hru s AK a hráč so 77 calluje, ja push 43k s 99, Robinho raise a dostáva Allin od hráča so 77, po krátkom tanku calluje tento masívny bet cca 400k. Flop prináša A a ďalšie sa objavuje na turne. Svoj shortstackový boj končím na 37.pozícií za 489€. Celý 15-dňový festival Slovak Series of Poker v Banco kasíne hodnotím ako skvelé spestrenie, ktoré naša slovenská pokrová komunita určite uvíta každý rok!

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.