0 Shares 3605 Views

Ktoré tri automaty Slováci najradšej hrajú?

jún 26, 2017
0 3606

Aj medzi Slovákmi by sme našli dosť takých, ktorí si radi zahrajú na moderných automatoch v online kasínach. Ničím neobvyklým nie sú ani ich veľké výhry. Neuplynie azda ani mesiac, aby sme na internete nečítali príbehy o šťastných víťazoch – obyčajných ľuďoch – ktorým sa v priebehu doslova pár desiatok sekúnd obrátil ich celý dovtedajší život naruby. Títo ľudia, medzi ktorými sú učitelia, vojaci alebo ženy v domácnosti, sa zaradili medzi nepochybne šťastných víťazov na automatoch s veľkými progresívnymi jackpotmi.


Pre vašu lepšiu predstavu, výhry na takýchto automatoch dosahujú aj niekoľko miliónov eur, čo je suma, ktorú si bežný smrteľník nenašetrí za celý svoj život. A tí šťastnejší to získajú za pár desiatok sekúnd. Veľké jackpoty sú nepochybne jedným z lákadiel, ktoré ženú aj Slovákov k online automatom. A ak im chcete viac porozumieť, tak kliknite sem. Dnešná otázka však znie. Aké automaty Slováci radi hrajú?

Mega Moolah

Synonymom pre automaty s progresívnymi jackpotmi je nepochybne Mega Moolah, prezývaný aj ako „The Millionaire Maker“, teda v preklade ten, kto robí z ľudí milionárov. A spravil z nich už viacerých. Tento automat sa dokonca dostal do Guinnessovej knihy rekordov ako ten, v ktorom padol najväčší jackpot v histórii online kasínovej hry. Britský vojak si z jediného zatočenia začiatkom októbra 2015 odniesol rekordných, v prepočte bezmála osemnásť miliónov eur!

Book of Ra Deluxe

Kým Mega Moolah je synonymom pre automaty s progresívnymi jackpotmi, Book of Ra Deluxe patrí medzi najznámejšie a najhranejšie automaty s fixnými jackpotmi. Na rozdiel od Moolahu ponúka oveľa väčšiu návratnosť, ako aj atraktívnejší príbeh situovaný do čias starovekého Egypta, v ktorom sa v pozícii hráčov – objaviteľov pokúšate odhaliť tajomstvom Book of Ra, teda v preklade knihy boha Ra. Popularitu tomuto automatu získalo, že je tak trochu ako automatový Indiana Jones.

Gonzo´s Quest

Aj sedem rokov po svojom uvedení patrí Gonzo´s Quest medzi najpopulárnejšie online automaty vôbec a tento slot bol dokonca vybraný aj ako reprezentant nových nastupujúcich automatov pracujúcich s virtuálnou realitou. Čo drží Gonzo´s Quest na špici popularity? Jedinečná 3D grafika alebo unikátne funkcie a bonusy, ktoré nenájdete v žiadnych iných automatoch. No hlavne, je to automat, ktorý je neobyčajne štedrý voči hráčom a servíruje im veľké a časté výhry. A samozrejme, jeho hranie je veľmi zábavné.

A tá najlepšia správa na záver. Na hranie ktoréhokoľvek z týchto automatov nebudete potrebovať ani cent, samozrejme za okolnosti, že si chcete len zahrať. Dnes sú skoro všetky automaty v ponuke úplne zadarmo a bez nutnosti kamkoľvek posielať svoje osobné údaje. Sú teda na dosah ruky, pár kliknutí od vás.

Pridaj komentár

Your email address will not be published.