0 Shares 6770 Views

Ktoré tri automaty Slováci najradšej hrajú?

jún 26, 2017
0 6771

Aj medzi Slovákmi by sme našli dosť takých, ktorí si radi zahrajú na moderných automatoch v online kasínach. Ničím neobvyklým nie sú ani ich veľké výhry. Neuplynie azda ani mesiac, aby sme na internete nečítali príbehy o šťastných víťazoch – obyčajných ľuďoch – ktorým sa v priebehu doslova pár desiatok sekúnd obrátil ich celý dovtedajší život naruby. Títo ľudia, medzi ktorými sú učitelia, vojaci alebo ženy v domácnosti, sa zaradili medzi nepochybne šťastných víťazov na automatoch s veľkými progresívnymi jackpotmi.


Pre vašu lepšiu predstavu, výhry na takýchto automatoch dosahujú aj niekoľko miliónov eur, čo je suma, ktorú si bežný smrteľník nenašetrí za celý svoj život. A tí šťastnejší to získajú za pár desiatok sekúnd. Veľké jackpoty sú nepochybne jedným z lákadiel, ktoré ženú aj Slovákov k online automatom. A ak im chcete viac porozumieť, tak kliknite sem. Dnešná otázka však znie. Aké automaty Slováci radi hrajú?

Mega Moolah

Synonymom pre automaty s progresívnymi jackpotmi je nepochybne Mega Moolah, prezývaný aj ako „The Millionaire Maker“, teda v preklade ten, kto robí z ľudí milionárov. A spravil z nich už viacerých. Tento automat sa dokonca dostal do Guinnessovej knihy rekordov ako ten, v ktorom padol najväčší jackpot v histórii online kasínovej hry. Britský vojak si z jediného zatočenia začiatkom októbra 2015 odniesol rekordných, v prepočte bezmála osemnásť miliónov eur!

Book of Ra Deluxe

Kým Mega Moolah je synonymom pre automaty s progresívnymi jackpotmi, Book of Ra Deluxe patrí medzi najznámejšie a najhranejšie automaty s fixnými jackpotmi. Na rozdiel od Moolahu ponúka oveľa väčšiu návratnosť, ako aj atraktívnejší príbeh situovaný do čias starovekého Egypta, v ktorom sa v pozícii hráčov – objaviteľov pokúšate odhaliť tajomstvom Book of Ra, teda v preklade knihy boha Ra. Popularitu tomuto automatu získalo, že je tak trochu ako automatový Indiana Jones.

Gonzo´s Quest

Aj sedem rokov po svojom uvedení patrí Gonzo´s Quest medzi najpopulárnejšie online automaty vôbec a tento slot bol dokonca vybraný aj ako reprezentant nových nastupujúcich automatov pracujúcich s virtuálnou realitou. Čo drží Gonzo´s Quest na špici popularity? Jedinečná 3D grafika alebo unikátne funkcie a bonusy, ktoré nenájdete v žiadnych iných automatoch. No hlavne, je to automat, ktorý je neobyčajne štedrý voči hráčom a servíruje im veľké a časté výhry. A samozrejme, jeho hranie je veľmi zábavné.

A tá najlepšia správa na záver. Na hranie ktoréhokoľvek z týchto automatov nebudete potrebovať ani cent, samozrejme za okolnosti, že si chcete len zahrať. Dnes sú skoro všetky automaty v ponuke úplne zadarmo a bez nutnosti kamkoľvek posielať svoje osobné údaje. Sú teda na dosah ruky, pár kliknutí od vás.

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.