0 Shares 1196 Views

PP: Risk je zisk, sme Allin o milióny!

mar 05, 2018
0 1197

Nekompromisný PartyPoker valcuje Live a online pokrovú scénu! Niektorí si myslia, že sa online gigant zbláznil, tí ďalší si vychutnávajú masívne garancie za skvelé buy-iny. V nedeľu 4. marca mal premiéru “nový Partypoker”. Najnovšia verzia softvéru a dizajnu mala byť oficiálne pokrstená posledným dňom online #38-H: $215 KO Serie s $1M Gtd Main Eventom. 


We are Allin!

Vyhlásila o sebe herňa a stalo sa! Približne okolo deviatej hodiny večer, PartyPoker server nezvládol nedeľný nápor online nadšencov. Hráči z rôznych kútov sveta čelili dlhotrvajúcim technickým problémom. Moje osobné nadšenie z pripravovaného regnutia sa do €500K Gtd Grand Prix Irish Open Online Day 1A opadlo a premenilo sa na civenie na obrazovku. Hovorovým jazykom, “na chuť” rozbehnutý turnaj KO Series $109 #39-H: $10K GTD Ladies Event s aktuálne 10.pozíciou nepriniesol žiadne $$$ ovocie. Ďaľšie tri menšie turnaje s $22 a $5.50 buy-inom tiež zaľahli popolom. Musím zhodnotiť, že to nebola vôbec vydarená online nedeľa.

Následný reboot PP serverov a odstránenie technických problémov trval až do prvej rannej hodiny. Oficiálne stanovisko herne k danému problému bolo, že všetky aktuálne prebiehajúce a nasledujúce turnaje budú zrušené. Poskytnutie v podobe tzv.Full refund spolu s príslušnými percentami z prizepoolov bude poskytnuté na základe PartyPoker Game cancellation policy.

 $200M v Live garanciach!

Táto nevydarená nedeľa mala byť iba začiatok, pretože od pondelka 5. marca herňa PartyPoker zvyšuje týždenné turnajové garancie z pôvodných štyroch na 10 miliónov dolárov! Nehovoríme tu však iba o jednom týždni, ale o novom programe Power Series, ktorý sa bude konať pravidelne. To znamená 10 miliónov dolárov v turnajových garanciách každý týždeň! Vyzerá to tak, že PP herňa si už nebude môcť dovoliť podobné technické výpadky.

Spomeniem ešte masívny $20M Gtd MILLIONS Online festival, ktorý je pripravený na december 2018. Tento festival bude najväčší online pokrový turnaj v histórii! PartyPoker tiež rozdá ďalšie 3 milióny dolárov v MILLIONS online seats v obrovskej tabuľke Power Series. Prezident Partypoker LIVE,  John Duthie prezradil aktuálne plány na rok 2018/2019.

“Partypoker Live program garantuje viac ako 200 miliónov dolárov v nasledujúcich 12 mesiacoch. Obrovské pokrové akcie sú naplánované po celom svete!”

Už v Apríli sa hráči môžu tešiť na €23 GTD MILLIONS Grand Final Barcelona s obrovským €10 miliónovým Gtd Main Eventom (Buy-in €10,000+300). Herňa PartyPoker sa určite nezbláznila, ale skôr sa riadi heslom: „Life´s a Gamble! We´re ALLIN!“. Jedno je jasné, žiadne LIVE pokrové festivaly ešte neboli nikdy také veľké. PartyPoker mení pôdorys pokrového pôsobenia v medzinárodných rozmeroch a nebojí sa ísť s kožou na trh! Uvidíme ako ich Big Gamble nakoniec dopadne. Aký máte na to názor Vy?

 

Pridaj komentár

Your email address will not be published.