0 Shares 1746 Views

PP: Risk je zisk, sme Allin o milióny!

mar 05, 2018
0 1747

Nekompromisný PartyPoker valcuje Live a online pokrovú scénu! Niektorí si myslia, že sa online gigant zbláznil, tí ďalší si vychutnávajú masívne garancie za skvelé buy-iny. V nedeľu 4. marca mal premiéru “nový Partypoker”. Najnovšia verzia softvéru a dizajnu mala byť oficiálne pokrstená posledným dňom online #38-H: $215 KO Serie s $1M Gtd Main Eventom. 


We are Allin!

Vyhlásila o sebe herňa a stalo sa! Približne okolo deviatej hodiny večer, PartyPoker server nezvládol nedeľný nápor online nadšencov. Hráči z rôznych kútov sveta čelili dlhotrvajúcim technickým problémom. Moje osobné nadšenie z pripravovaného regnutia sa do €500K Gtd Grand Prix Irish Open Online Day 1A opadlo a premenilo sa na civenie na obrazovku. Hovorovým jazykom, “na chuť” rozbehnutý turnaj KO Series $109 #39-H: $10K GTD Ladies Event s aktuálne 10.pozíciou nepriniesol žiadne $$$ ovocie. Ďaľšie tri menšie turnaje s $22 a $5.50 buy-inom tiež zaľahli popolom. Musím zhodnotiť, že to nebola vôbec vydarená online nedeľa.

Následný reboot PP serverov a odstránenie technických problémov trval až do prvej rannej hodiny. Oficiálne stanovisko herne k danému problému bolo, že všetky aktuálne prebiehajúce a nasledujúce turnaje budú zrušené. Poskytnutie v podobe tzv.Full refund spolu s príslušnými percentami z prizepoolov bude poskytnuté na základe PartyPoker Game cancellation policy.

 $200M v Live garanciach!

Táto nevydarená nedeľa mala byť iba začiatok, pretože od pondelka 5. marca herňa PartyPoker zvyšuje týždenné turnajové garancie z pôvodných štyroch na 10 miliónov dolárov! Nehovoríme tu však iba o jednom týždni, ale o novom programe Power Series, ktorý sa bude konať pravidelne. To znamená 10 miliónov dolárov v turnajových garanciách každý týždeň! Vyzerá to tak, že PP herňa si už nebude môcť dovoliť podobné technické výpadky.

Spomeniem ešte masívny $20M Gtd MILLIONS Online festival, ktorý je pripravený na december 2018. Tento festival bude najväčší online pokrový turnaj v histórii! PartyPoker tiež rozdá ďalšie 3 milióny dolárov v MILLIONS online seats v obrovskej tabuľke Power Series. Prezident Partypoker LIVE,  John Duthie prezradil aktuálne plány na rok 2018/2019.

“Partypoker Live program garantuje viac ako 200 miliónov dolárov v nasledujúcich 12 mesiacoch. Obrovské pokrové akcie sú naplánované po celom svete!”

Už v Apríli sa hráči môžu tešiť na €23 GTD MILLIONS Grand Final Barcelona s obrovským €10 miliónovým Gtd Main Eventom (Buy-in €10,000+300). Herňa PartyPoker sa určite nezbláznila, ale skôr sa riadi heslom: „Life´s a Gamble! We´re ALLIN!“. Jedno je jasné, žiadne LIVE pokrové festivaly ešte neboli nikdy také veľké. PartyPoker mení pôdorys pokrového pôsobenia v medzinárodných rozmeroch a nebojí sa ísť s kožou na trh! Uvidíme ako ich Big Gamble nakoniec dopadne. Aký máte na to názor Vy?

 

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.